Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Venlany leszek?

Figyelt kérdés
Egy 33 éves magának való nő hol ismerkedjen? Futó kapcsolatok nem erdekelnek, sem alkalmi prütykölések, emiatt a tarskereso oldalakat hanyagolnam. A munkahelyemen nem tudok ismerkedni, az utcán leszolitani bárkit nyuszi vagyok. Van aki járt a cipőben és bejott neki valami? Vagy vegyek egy nyuves macskát és torodjek belw, hogy egyedül szikkadok meg?

2018. aug. 6. 15:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A 21. században már nincs ilyen, hogy vénlány. A nők mindig kelendőek, a párkapcsolatok, házasságok tönkremennek, minden korosztályban van egy rakat szingli ember. Az, hogy találnál most egy férfit, nem garantálja, hogy 10 év múlva nem lennél ismét egyedül.

Ne parázd túl. Ha nem akarsz gyereket, akkor meg főleg ne.

2018. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem egy emberről sokat elmond ahogy fogalmaz,amilyen szavakat használ,akár írásban.Kb. 2%-ot adok neked hogy mostanában találsz valakit.
2018. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%
Na mennyi privi jött? Amúgy 99% hogy nem nőnemű vagy :D
2018. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

En irtam privit neki.

“Hogy hivnak?” Vajon hogy hivjak a kerdezot?

2018. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
24f vagyok, pont ilyen nőt fogok keresni. Annyira legyen magának való mint én. Vannak karrierista emberek, el kell fogadni és pont. Biztos meg fogod találni a párod kérdező ne aggodj!
2018. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm szépen. A többieknek meg gratulálok saját magukhoz :)
2018. aug. 6. 17:19
 17/21 anonim ***** válasza:

Lassan 27 vagyok és simán benne van a pakliban, hogy vénlány leszek. Mondjuk én tudom magamról, hogy sokszor igénylem az egyedüllétet és elég zárkózott vagyok, éppen ezért lehet, nem is baj.


És hány kapcsolatod volt eddig?

2018. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%
Én is egyedül vénülök meg, úgy érzem. Csinálni kéne együtt valamit lányok, nem? 28/F
2018. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%

Hasonló cipőben járok, de hapsiként 36 évesen. Jó megoldás lehet pl.: tanfolyamok-, sporttevékenység-, kirándulások során ismerkedni. A munkahelyi kapcsolatok nem annyira jók. A neten talán csak a fizetősek a megbízhatóak.

Ne törődj bele, indulj el valamilyen irányba! Amúgy az állat (nevezetesen a kutya) sem egy elvetendő ötlet, mert őket sétáltatni, futtatni kell, így vagy közösségbe, vagy egyedüliként foglalkozik vele az ember, de ha szép, érdekes a kutya fajtája, akkor tuti odamegy hozzá+a gazdájákoz egy-egy idegen és abból már bármi lehet:).

2018. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kaptam már itt is privátot ismerkedés és nem csak szex céljából. Kommentelj a férfiakat érdeklő kérdésekhez. Ismerkedni bárhol lehet. Úgy kezdődik, hogy nyitott vagy és beszélgetsz mindenkivel, aki szimpatikus neked, mert soha nem lehet tudni, hogy melyik kapcsolat hová fejlődik
2018. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!