Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Venlany leszek?

Figyelt kérdés
Egy 33 éves magának való nő hol ismerkedjen? Futó kapcsolatok nem erdekelnek, sem alkalmi prütykölések, emiatt a tarskereso oldalakat hanyagolnam. A munkahelyemen nem tudok ismerkedni, az utcán leszolitani bárkit nyuszi vagyok. Van aki járt a cipőben és bejott neki valami? Vagy vegyek egy nyuves macskát és torodjek belw, hogy egyedül szikkadok meg?

2018. aug. 6. 15:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha magadnak való vagy, miért akarsz ismerkedni? Kérdésedre a válasz: már most vénlány vagy, és az is maradsz, ha nincs társasági életed, a netet pedig kizárod.
2018. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresők nemcsak "alkalmi prütykölések"-re valók. Nem mész sehova, nem regisztrálsz társkeresőre, személyesen se szólítasz le senkit, ergó minden lehetőséget kizártál. Akkor hol is akarsz ismerkedni?


Nyiss a világ felé. Barátnőid sincsenek, akikkel el tudnál menni bárhova? Vagy egy tanfolyam? Ott is lehet ismerkedni.

2018. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
kapaszkodj: a badoo-n ismertem meg a férjem, majdnem 3 éve. a kisfiunk 2 éves lesz.
2018. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
ja, 34 évesen.
2018. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%
nem sokat tököltél... bár érthető, ha ketyegett az a ku**a bio órád :D
2018. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
becsúszott. előtte mindkettőnknek volt hosszú kapcsolata, mindketten akartunk gyereket, csak másokkal nem jött össze. én azt hittem, nem is lehet gyerekem (orvos mondta, hogy nem lesz könnyű összehozni).
2018. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

"az utcán leszolitani bárkit nyuszi vagyok"


És máshol meg nem?

2018. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ha így folytatod akkor bizony vénlány maradsz! Nem fog a sültgalamb a szádba repülni, ha nem jársz utána. Rengeteg ismerkedési felület van. Járj el valamilyen hobbikörbe, kirándulni, táncolni, utazgatni. Vagy válts munkahelyet, költözz másik városba. Az internet sem ördögtől való, sok normális férfi van az online térben is (Tinder, Badoo, stb), akik nem csak szexet akarnak. Kapd össze magad baby, mert így tényleg egyedül leszel!


30/nő

2018. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Valamilyen úton nyitnod kell a világ felé ha nem akarsz egyedül maradni. A lehetőségeket kizárod, se társkereső, se munkahely, se szórakozóhely, se alkalmi kapcsolat (amit megértek, de bármi lehet belőle).


Azt elhiszem,hogy nő létedre nem akarsz leszólítani senkit, de számtalan alkalom adódik,hogy kontaktusba kerülj egy pasival aki bejön Neked.


Elcsépelt, biztos nem hiszel benne, de ismerkedni bárhol lehet.

Én pl. itt, az oldalon is megismertem egy pasit akivel sajnos nem alakult ki komolyabb kapcsolat, de akár alakulhatott is volna...


A munkahelyeden, ismerőseid körében is néz szét, ha nincs is Neked tetsző pasi elmondhatod annak, akivel bizalmas viszonyban vagy,hogy keresel. Ismerős útján is lehet ismerkedni, sokunknak van egyedülálló ismerőse akik párt keresnek csak nem találnak egymásra pont a zárkózottságuk miatt. Én hoztam így össze egy barátomat és kolléganőmet.

2018. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Nekem pont az idősebb nők az eseteim.
2018. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!