Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen pszichológiai okai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pszichológiai okai vannak ennek az ismétlődő állapotoknak?

Figyelt kérdés

1; Megismerem a lányt, elsőre nem is tetszik különösebben.

2; Elkezdünk beszélgetni, kezdem megkedvelni.

3; Elgondolkozom a valós esélyeimen, egyelőre csak óvatosan bizakodva.

4; Észlelem vagy bemesélem magamnak hogy valamennyire is érdeklem.

5; Elkezdek azon agyalni hogy milyen feleség lehetne, annak előnyeivel és hátrányaival, a jó dolgokat előtérbe helyezve.

6; Rádöbbenek hogy mennyire jól is néz ki valójában, pont az esetem, milyen kedves és segítőkész, szeretetreméltó.

7; Nem tudom hogy kell ezt a kibаszott játékot játszani, hogy határozott, ámde mégsem tolakodóan jeleztem számára hogy nem csak barátként kedvelem.

8; Elrontok mindent, nem vagyon elég határozott, nem történik semmi.

9; Kezdek magamba fordulni, úgy viselkedem mintha nem is érdekelne, de mindeközben csak magamra vagyok mérges.

10; Előtérbe helyezem a szemem előtt a hiányosságait, dühössé és frusztrálttá válok, semmi kedvem a társaságát keresni többé, de alig várom hogy keressem és kommunikálhassak vele.


24/F


2018. aug. 5. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Önbizalomhiány. Figyelj, mi lenne, ha csak a csaj reakcióira figyelnél, meg a kettőtök közötti kommunikációra? Egyébként meg szerintem nagyon jó pontot szerzel nála, ha - nem túlzásba vinni azért a dolgot - kérdezgeted őt, magáról, az életéről, a családjáról, a hobbijairól, stb.
2018. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egy esélyem van, ha viszonylag váratlanul megcsókolom. Egy szájbakúrt bolygón élünk, mi baj történhet.
2018. aug. 5. 22:44
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Azért ne nézd egyből nyalókának a fejét.
2018. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Már úgy értem, persze, csókold meg, csak ne ilyen ajtóstól ront a házba jelleggel.
2018. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Egy börtönben érzem magam, életfogytiglan.
2018. aug. 5. 22:50
 16/18 anonim ***** válasza:
Kognitív disszonancia.
2018. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Keresd meg és amit itt leírtál közöld vele.
2018. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
86%

5; Elkezdek azon agyalni hogy milyen feleség lehetne, annak előnyeivel és hátrányaival, a jó dolgokat előtérbe helyezve.


6; Rádöbbenek hogy mennyire jól is néz ki valójában, pont az esetem, milyen kedves és segítőkész, szeretetreméltó.


Magyarul építesz magadnak egy ideált rózsaszín vattacukorból, aztán jól belezúgsz ebbe az ideálba. Utána a túlzott érzéseid miatt az elképzelt ideál felé rágörcsölsz a dolga, és nem vagy képes többé természetesen viselkedni a lánnyal.

Megoldás: az előtted levő dolgokra koncentrálj, ne fantáziálj olyan dolgokról, amik meg sem történtek.

2018. aug. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!