Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen pszichológiai okai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pszichológiai okai vannak ennek az ismétlődő állapotoknak?

Figyelt kérdés

1; Megismerem a lányt, elsőre nem is tetszik különösebben.

2; Elkezdünk beszélgetni, kezdem megkedvelni.

3; Elgondolkozom a valós esélyeimen, egyelőre csak óvatosan bizakodva.

4; Észlelem vagy bemesélem magamnak hogy valamennyire is érdeklem.

5; Elkezdek azon agyalni hogy milyen feleség lehetne, annak előnyeivel és hátrányaival, a jó dolgokat előtérbe helyezve.

6; Rádöbbenek hogy mennyire jól is néz ki valójában, pont az esetem, milyen kedves és segítőkész, szeretetreméltó.

7; Nem tudom hogy kell ezt a kibаszott játékot játszani, hogy határozott, ámde mégsem tolakodóan jeleztem számára hogy nem csak barátként kedvelem.

8; Elrontok mindent, nem vagyon elég határozott, nem történik semmi.

9; Kezdek magamba fordulni, úgy viselkedem mintha nem is érdekelne, de mindeközben csak magamra vagyok mérges.

10; Előtérbe helyezem a szemem előtt a hiányosságait, dühössé és frusztrálttá válok, semmi kedvem a társaságát keresni többé, de alig várom hogy keressem és kommunikálhassak vele.


24/F


2018. aug. 5. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Bipoláris zavar egy kis antiszociálissal megkeverve
2018. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha elbszod azelőtt, hogy bármi is történne, akkor hülye vagy😀Hagyod, hogy a félelmeid legyűrjenek.
2018. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Alapszinten óriási hiányok a kapcsolatteremtési és kommunikációs készségekben. Nem képesség, készség! Az mélyebben van.
2018. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Úgy a 4-5 pont környékèn.

A 2. pont magasságában finoman puhatolózz, hogy szerinte is lehet ebből több, vagy csak barátkozni szeretne? Ha van esélyed, akkor hívd el randira, jobban megismered, és szèpen ki fog alakulni a szerelem. Túl sokat vársz, nem lépsz, és addigra a csaj elkönyveli, hogy csak barátkozni akarsz, de nem is tetszik neked.

2018. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Önbizalomhiány, megfelelési kényszer. Nem kell játszmázni, ha elmondod nyíltan a szándékaidat, nem veszíthetsz semmit.
2018. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2%

amúgy a puák a csajozó mesterek is pont így szokták levezetni a csajozásaikat.

kielemzik,hogy mi volt az ami miatt összejött vagy épp nem jött össze.

szerintem a 7es pontnál azért buksz el,mert a szexuális tapasztalatlanságod miatt félsz,hogy ágy lenne a vége a dolognak,ahol szerinted te alkalmatlanul viselkednél.

erre a problémára teljesen jó lenne ha eljárnál 2 hónapig heti 1x lakásos örömlányhoz kicsit művelődni ezen a területen.

ne csinálj belőle túl nagy ügyet,mint az idióták.

kezeld úgy,hogy adott egy dolog amihez nem értesz és elmész megtanulod.

ennyi ez,erre vannak.

fogd fel egy tanfolyamként.

amint belejössz,lazán fogod venni a 7es pontot,frusztráció és megfelelési kényszer nélkül.

2018. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Megkedvelted, hiányzik a lénye, személyisége neked, de félsz, hogy nem tudna az adott nő elviselni.
2018. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A dologban a csavar hogy magyar a csaj a legutóbbi esetben, ahhoz képest hogy soha nem tanultam angolul szerinte nagyon jól tudok kommunikálni és kifejezni magam, de én is érzem hogy ez így legalább egy százszoros szorzóval nehezített szituáció.
2018. aug. 5. 22:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy micsoda? Tehát magyar csajjal beszélgettél angolul?
2018. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
*nem magyar, bocsánat
2018. aug. 5. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!