Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sajnos letört a bal metsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos letört a bal metsző fogam. Kb 1-1,5hónap múlva lesz fent a koronám. Addig szüneteltessem a párkeresést, vagy értelmes nő megérti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most 32 éves férfi vagyok,nem egy adonisz és ami még kellemetlenebb,nagyon nem fotogén. A tükörben akit látok, azt nem tudom lefotózni. Sajnos egy hete ért egy kis baleset, egy dióval véletlenül megdobtak és letört a fogam. Tegnap megnézte egy fogorvos,nyári szabadság miatt,csak aug. 28án kezdi el csinálni (ha valaki tudja mennyi idő/alkalom még fent lesz a korona írja meg!). Sajnos volt pár verseny balesetem amiknek következtében sérült a fogam. Ami még rosszabb energia ital és cukor függő voltam. Csak" azt tudtam meginni, aminek íze van".

Az eset után leszoktam.

Lehet kicsit beteg gondolat,de egy ördögi kör amit a szerelemben nem kaptam meg "lelki örömöt" azt ezekkel ,evéssel-ivással pótoltam.

Hosszú lett tudom.

Vágyom a szerelemre ,ismerkedésre,randizásra. De amíg nincsen kész a fogam addig inkább hanyagoljam?



2018. aug. 3. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
én hagynám. a fogad nélkül is van elég bajod.
2018. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hanyagolnod, bár készülj fel, valószínű nehezebb lesz.

Ismerkedésnél mindig rögtön hozd fel a fogad, hogy te is tudod, hogy bénán néz ki, most történt a baleset, de nyugi meg fogod csináltatni, amint hazajön a szabiból a fogorvosod.

Amúgy miután megcsináltattad meg sem fog látszani, ha jó a fogorvos. Én is letörtem az első fogamból egy nagyobb darabot, senki észre sem veszi. Nekem nem kellett korona, a maradék fogdarabra lett ráépítve.

2018. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 4 évig tartó kapcsolatomat ismertem meg úgy, hogy az egyik metszőfoga ferdén le volt törve. De egy nagyon vicces és okos srácról volt szó, aki ráadásul még nagyon jószívű, jó indulatú is volt, szóval a személyiségével azonnal megnyert, innentől engem egyáltalán nem tudott érdekelni az, hogy milyen a fogsora.

Ezzel csak azt mondanám, hogy ez egy húszadlagos tényező akkor, ha olyan személlyel futsz össze, aki odavan a szemedért vagy azért, ahogy a torkod köszörülöd stb. Mert ezer meg ezer dolog megragadhat a másikban, ami a hibákat, negatívumokat jelentéktelenné teszi! Fölösleges emiatt felfüggeszteni a keresést! Ha tudod kezelni pl. humorral, öniróniával, akkor még egy jó beszélgetés indító is lehet vagy megnevettetheted a lányt vele.

2018. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy cucc, nekem meg 2 hiányzik és 2 letört, mert eltanyáztam bringával.


Akkor még csak ismerkedtünk a párommal, hanyatt-homlok rohant hozzám, mikor megírtam neki mi történt.


Mivel mecerás húzás volt, még gyógyulnak a sebek, a másik meg szünetel egyelőre, hát ez van. Ő szeret, én meg addig nem vigyorgok. :(


Pech.

2018. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!