Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdhetek bizakodni?

Figyelt kérdés

32 éves elhízott nem helyes hivatalba dolgozó férfi vagyok.

Intelligensnek mondanak meg érzelmesnek.

Társkereső oldalra felmentem és írtam egy értelmes őszinte levelet egy csinosabb lánynak. A lány azt mondta nagyon megfogtam mert olyan lelkem van és ez a leveleimből érzi. Nagyon jó vele -beszélgetni éreztem hogy megkedvelt.

Tegnap megvolt az első randi és mikor meglátott odarohant és nagyon megölelt és ereszteni nem akart én erre a jelre felbátorodtam és a randi végén már csókolóztunk is.

Barátaim szerint tuti csak szórakozik mert egy elég csinos nő és nálam jóval helyesebb gazdagabb pasit találhatna társkeresőn akkor miért választana engem.

Igazuk lehet vagy kezdjek bizakodni?


2018. aug. 1. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
kamu.
2018. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát elég hihetetlennek tűnik...
2018. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valóban én is kamunak érzem, ettől félek hogy lehet tényleg csak szórakozik
2018. aug. 1. 08:18
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

nem mindenki a külsőségekre megy. Miért ne lehetne?

Én drukkolok! ;)

2018. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak még csodák. Nem mindenkinek a külső meg a pénz számít.
2018. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csoda, hanem természetes. Csak ne kezdj el előtte színészkedni. Maradj olyan, amilyennek megkedvelt.
2018. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem kezdenék csókolózni senkivel első randin, úgy hogy előtte csak társkeresőn cseteltünk... Vagy örül, hogy végre valaki emberszámba vette, vagy csak szórakozik.
2018. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 3.14159265357989 ***** válasza:

Hát nem mindenkinek a pénz számít.

Az is lehet, hogy csomó pasi tárgyként kezelte (megeshet), és örül, hogy végre van egy rendes, normális srác, aki emberként tekint rá.

A külső meg ízlés dolga, lehet, hogy neki épp te jössz be. Ismertem én olyan srácot, akire az összes osztálytársnőm azt mondta, hogy baromi helyes, és tök odavoltak érte, egy másik barátnőm meg simán lerondázta. :D Fura dolog ez az ízlés, az is lehet, hogy neki tényleg bejössz.

Egyébként meg miért érné meg téged becsapnia? Nem annyira logikus ez nekem. De sok sikert, mesélj majd, hogy hogy alakul! :)

2018. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor legyen szerencséd. :)

Hajrá, mindent bele, de azért ne add ki magad teljesen az elején. :D

2018. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!