Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön új életet kezdhetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön új életet kezdhetek?

Figyelt kérdés
Elhagyom Magyarországot, Londonban szeretnék új életet kezdeni. Ez az ország nem adott nekem rendes munkahelyet, anyagi biztonságot és barátnőt sem. Elkeseredetten, ugyanakkor bizakodóan távozok Angliába. Szerintetek van rá reális esélyem, hogyha itthon ennyire nem volt jó felnőttkorom, akkor külföldön lehet?
2016. júl. 23. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát anyagi biztonságod meg lesz, ha lesz munkád, viszont attól még a barátnő szerzés még nem garantál. Ha itt Mo-n nem tettél meg mindent, ugyanezzel a hozzáállással odakint se fog sikerülni.


Elgondolkodhatnál azon, hogy módszert változtass, plusz külsőn és belsőn is egyaránt javíts!


Sok sikert az új élethez! :)

2016. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még egy idiota kerdes. azt mégis honnan tudjuk h mi fog törtenni a jövőben? Ha itt mindenki azt irja h sikertelen leszel kint is, akkor nem fogsz kimenni vagy mi?
2016. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg kívülről várod a csodát, nem kapod meg. Minden, amit felsoroltál tőled függ. Nem az országtól. Futhatsz a bolygó másik felére, akkor is a te felelősséged marad.
2016. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A környezetet, helyet, stb-t okolni elkeseredettség miatt, vagy mert nem úgy adta elég gyerekes. Viszont egy új lehetőség mindig jó, tényleg új életet kezdhetsz, lehetsz egy tök másik ember, ahogy leszállsz a gépről kezdd el... de az elégedettséget ne kívülről várd, csakis belőled jöhet. ne azt nézd hogy mid nincs, hanem azt hogy mid van. elvárásokat gyártani megintcsak álomvilág. ne várj el semmit. inkbb keresd az új lehetőségeket! sok sikert!!
2016. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is UK-ban élek. Igaz nem Londonban. Munkát találni, nem olyan könnyű, mint az sokan gondolják. Ezt londoni barátaim mesélték. Anyagi biztonság hát nem tudom attól függ mire vágysz? Ha van valami jó szakmád akkor érdemes vállakozni, abból lesz pénz. Most pincérként, takarítóként stb, a fizud min. 60%-a elmegy a minimális megélhetésre.

A nőket hát nem tudom, mivel még csak kirándulgattam Londonban. Ami igaz, hogy ott elég kevés a helyi angol, így mivel nagyjából sokan külföldiek, talán egyszerűbb ismerkedni. Ahol én élek egy nagyobb város. Itt pl nagyjából bekorlátozódik a területem, az itt tanulókra. Mert a helyi lányok, nem úgy viszonyulnak a Kelet-európaihoz, mint szivesen látott szerető. Sokaktól hallottam, hogy szexet könnyen találni, ami valóban egyszerűbb, barátnőt azonban nehéz.

(pl a Tinder marha jó lehet ott, sosem fogynak el a nők, mindig lesz naponta 1000 új)

2016. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad mulik, a kitartasodon, a szerelem viszont a szerencsen.

En kijottem, 9 eve, volt nagyon jo munkam, anyagi biztonsag, aztan jott egy pasi, lett gyerekunk... Aztan elhagyott.

Barrmi lehet.

2016. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!