Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni a ronda külsővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a ronda külsővel?

Figyelt kérdés

Ronda az arcom, sose volt bnőm pedig már 24 éves vagyok :(


Próbálkoztam társkeresőn, de semmi siker. :(

Nem írnak vissza, nincs egyezés meg semmi. Nem régiben egy lány le is rondázott :(


Vannak már új ruháim, de nem ér semmit, egyszer másik frizurám is volt, erre annyit mondanak, hogy másképpen néztem ki (véletlen sem, hogy jobban)


Mit lehet tenni ha nagyon csúnya vagyok? :'(


24/F


2018. júl. 30. 10:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Bűn ronda férfiként mondom: az élet legnagyobb hazugságainak egyike az, hogy "fogadd el magad, és minden jó lesz". Én elfogadtam, hogy rettentő ocsmány a pofám, elfogadtam, hogy a mai korszellem szerint dagadt vagyok. Csak hát ez nem sokat ér, ha rajtam kívül senki más nem fogad el így...


Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy a Photofeelerre felraksz magadról képeket, és figyeled, melyikre hány pontot kapsz. Ne akadj ki és ne csüggedj, ha elsőre valami botrányosan alacsony értékelés jön, próbálj belőle valamit kihozni. Persze szarból várat építeni nem fogsz te se, ne legyenek illúzióid - én 15%-osan voltam vonzó az egyik képemen, amit aztán feltornáztam a szédítő 32%-ig, ami még továbbra is azt jelenti, hogy soha az életben nem lesz barátnőm, de ha eljut az emberiség addig, hogy már csak én és Molnár Krisztián maradunk férfiak a világban, akkor kettőnk közül, ugyan fintorogva, de engem fog választani valaki.


És még annyit, hogy a haj és a ruha valóban fontos, de itt ne várj tanácsokat. Én is elküldtem már számtalan nőnek itt a fotómat, mindenki mondta, hogy "valami jobb frizura és normális gönc kell neked", majd amikor visszakérdeztem, hogy "oké, és mit tanácsolsz?", akkor már max a tücskök ciripelését hallottam a háttérből...

2018. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Itt senki sem önkéntes stylist, ha ilyen szolgáltatást akarsz, szánd rá az időt és olvass utána neten magadtól (pl. a Reddit tele van ilyen oldalakkal, ahol hasznos tanácsokat kaphatsz, vannak "előtte-utána" fotók másokról stb.) vagy fizesd meg egy szakember tudását és idejét.


A Photofeeler szintű oldalak torz képet adnak (és nem csak a trollok miatt), egyetlen fotó teljesen más, mint élőben megtapasztalni valakit. Ezért sem érdemes társkeresőkön rombolnia az önbizalmát a legtöbb embernek.

2018. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

@12

Jaa, jaa, és akkor minek ad valaki ilyen nesze semmi, fogd meg jól szintű """tanácsokat"""? Na ilyenkor mondom azt, hogy ez egy kegyes hazugság: nem akarja kimondani a nagytudású, hogy mennyire hányingere lett a kép láttán, így inkább elkendőzi azzal, hogy "hát nincs veled semmi baj, csak... ööö... IGEN! tudom már, szóval keress egy fésűt meg egy jó ruhát!" El tudom képzelni néhány szerencsétlen arcán a döbbenetet, aki aztán jóhiszeműen meg is fogadja ezt a tippet, vesz valami méregdrága ruhát, felkeres egy jó fodrászt, aztán pofán vágja az élet és kiderül, hogy ugyanott van, mint eddig, csak azt a pénzt fagyira is költhette volna. Vagy bármire, ami őt boldoggá tenné.


Na, ezért pofátlanság semmitmondó kamuszövegekkel fals önbizalmat adni másoknak. Csak nagyobb lesz a pofon. Vagy mondja meg az illető, hogy ezt így tényleg ne erőltessük, vagy adjon használható tippeket, mert a "nincs veled semmi baaaj, hát tök átlagos vaaagy *buksisimi ide*" csak félrevezet.

2018. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kedves #13-as, akkor a kérdező vajon miért nem elég bátor legalább ahhoz, hogy körülírja szavakkal, hogy mi rajta az ocsmány, hogy legalább hozzávetőleges képünk lehessen róla? Azért ennek is két oldala van.
2018. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

@14

Jó, mondjuk ez is tény, de sok értelme nincs még képet küldözgetni sem, ha rendes tényfeltárást nem kap az ember. Körülírni egy vizuális jelenséget meg önmagában nem olyan egyszerű.

2018. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a baj az arcommal csak azt, hogy egy csúfság vagyok :(
2018. júl. 30. 12:18
 17/20 anonim ***** válasza:
53%

Jól van, akkor sírjatok egymásnak, hogy rondák vagytok, csak ne írogassatok ki erről naponta 20 kérdést.


Azt el lehet mondani, hogy a jelenlegi frizurád és öltözködésed nem előnyös. Azt, hogy az egyéniségedhez, a stílusodhoz stb. mi illene a legjobban, már nehezebb pár sorban kifejteni, főleg 1-2 fotó alapján. Erre való a szakember (stylist, fodrász stb.). De aki balfäsz a csajozáshoz, annak nem ezen fog múlni a sikere, ez csak az első lépés, a többi - pl. a hozzáállás megváltoztatása - már keményebb dió.

2018. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Noémi egyszer azt mondta, hogy nem vagyok csúnya. Tuti hazudott :'(
2018. júl. 30. 12:25
 19/20 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2018. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem a vélt vagy valós csúfságod miatt nem volt még barátnőd, hanem azért, mert egy agyhalott vagy, aki inkább választja a vegetálást és a nyafogást, mint hogy a kisujját is megmozdítaná azért, hogy segítsen saját magán.

Ja, és még valami. Ne is álmodj arról, hogy innen az oldalról összeszedsz valakit, aki majd azért lesz a barátnőd, mert megsajnál.

2018. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!