Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni a ronda külsővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a ronda külsővel?

Figyelt kérdés

Ronda az arcom, sose volt bnőm pedig már 24 éves vagyok :(


Próbálkoztam társkeresőn, de semmi siker. :(

Nem írnak vissza, nincs egyezés meg semmi. Nem régiben egy lány le is rondázott :(


Vannak már új ruháim, de nem ér semmit, egyszer másik frizurám is volt, erre annyit mondanak, hogy másképpen néztem ki (véletlen sem, hogy jobban)


Mit lehet tenni ha nagyon csúnya vagyok? :'(


24/F


2018. júl. 30. 10:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
A nők nem picsogó kisfiút, hanem férfit keresnek.
2018. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Érthető hogy ez zavar téged, mindenesetre az első lépés megoldás felé az, ha elfogadod magad, a többi meg majd jön magától.
2018. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mi az a férfi?
2018. júl. 30. 10:28
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha edzel, növesztesz egy elegánsabb szakállat, kifejezetten stílusos frizurával, és nagyon igényesen öltözködsz, akkor nem tudsz annyira ocsmány lenni, hogy egy átlagos csinos lányt se tudj felszedni.
2018. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 TTP80 ***** válasza:
43%

Szia!


Egy divatos szemüveg segíthet, a vastagabb keretű, újra népszerű 60-as évekbeli szemüvegre gondolok. Másra szerintem nincs szükséged. Légy önmagad és ne a társkeresőn ismerkedjél, sajnos ott a jóképű férfiak előnyben vannak. Járj el olyan helyekre, ahol sokan megfordulnak, pl rendezvények, sétányok, könyvesbolt, tesco, stb. Vagy válassz olyan elfoglaltságot, ami az érdeklődési körödnek megfelelő. Biztosan lesz olyan lány, akivel kijössz és el tudsz beszélgetni. a társkeresés olyan ganyé... sajnálom, ne erőltesd. Többet árt, mint használ, az csak a nőknek jó ego növelésre. Meg annak, aki jól megszedi magát az üzemeltetéséből...

2018. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Na kuldj nekem egy kepet. Kivancsi vagyok. Amugy fiu vagyok. Es en is ritka ronda.
2018. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

SzDG jól írta.

A legelső lépés, hogy elfogadod magad olyannak, amilyen vagy. Ha utálod a külsőd, azt a lányok is meg fogják érezni.

2018. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hasonló a hasonlót vonzza. Látok naponta nem szép embereket, akik együtt vannak, szóval ha megelégszel kevésbé széppel, akkor lehet párod. Igaz én sem vagyok vonzó, az totál baromság, hogy el kell fogadni magad és magabiztosnak kell tűnni, mert észreveszik. Én mindig elfogadtam magam, általában közvetlen vagyok mások iránt, nem vagyok félénk, mégis a külsőmet meglátva,-amúgy igényes vagyok,-senki nem akar még csak beszélgetni sem velem.
2018. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
En szerintem nem vagy ronda. Itt szellemben lesznek problemak, jarj el edzeni. Kepezd, fejlezd a bensodet, magabiztosság.....az edzes elvileg azt ad....szerintem elkonyvelted magad rondanak. Es ez a baj.
2018. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Jó eséllyel nem vagy ronda, csak hisztizel, mert nem tudsz csajozni. Eddig akárki mutatott magáról képet, min. átlagos volt külsőre (néhányan kifejezetten jóképűek). Ajánlom a "Pszichokibernetika" című könyvet a témában.


Amúgy meg logikus, hogy azonosítsd, mi előnytelen az arcodon (valószínűleg nem két orrod és három szemed van) és azon javíts - ha beesett az arcod, hízz egy pár kilót, ha ragyás vagy, menj bőrgyógyászhoz, ha nem tudsz normális szakállat növeszteni, akkor inkább vágd le azt a három eltévedt szőrszálat az álladról stb.

2018. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!