Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha statisztikák szerint több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha statisztikák szerint több nő van a fiatal korosztályban mint férfi akkor miért van több szingli nő mint férfi?

Figyelt kérdés
Mindenhol szinte csak szingli nőkkel találkozok. Munkahelyemen is van 15 fiatal szingli csinos lány és 5 szingli férfi, és egyébként több a férfi a munkahelyemen. De pl most járok egy tanfolyamra és ott is ugyanez a helyzet
2018. júl. 30. 06:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

Több nő ugyan azon a farokon gyakorlatozik, a "jópasheek" farkán, de ezt nem vállalják fel, hivatalosan szinglik. Meg az ő felhőztetett pasi háremüket sem.


A pityergés a nem megbízható pasikról elég gáz, tekintve hogy a nők mennek ezekre a nyilvánvalóan nem megbízható "jópasheek"-ra, a megbízhatót lepattintják, alàzzák, aki kínkeservesen szerez barátnőt.

Minden "szemêt pasik" nő mögött hasonló történet van.


Ezeket konkrétan tapasztaltam is, amikor egy frissen szakított lány rám startolt, minden szép és jó volt, majd bejelentette, hogy leteperte az exe mikor ment hozzá a maradt cuccaiért, és hagyta magát, megbeszélték hogy búcsúszex volt.


Aztán szép, jó volt, de bejelentette hogy szeret ugyanúgy, de rájött hogy leszbikus, szemétkedett, lerázott. Aztán bocsmégsem, hülye volt, szeret. Aztán később újra dobott, visszaköltözött az exéhez, de mint kiderült, pár hétig mind2nkkel kavart(ez sokkal később vallotta be, igaz én már első hónap végén rájöttem), de egxikőnk se tudott a másikról, aztán végül őt választotta, mert gazdagabbnak látszott (nem volt az).

De aztán a pasi kidobta, mert nekem is írogatott a csaj hogy nálam aludna, és nyilván masoknak is, őneki is látszott, hogy nrm megbízható.

Aztán összejött a csaj egy másik bmw-s vetítőgéppel, akiről lassan kiderült hogy vetít, na meg egymást csalták, a csaj megint a nálam alvást dobogatta fel.


Aztán szakítottak "jaaaj de szemetek a pasik, pedig olyan aranyos volt" sírta nekem. Aztán szexpajtiztunk, de leszögezte hogy több nem, mert én nem vagyok elég menő. És ő egy hűséges, sikeres, szerető férjet akar, brühühü.

Nemrég azt is bevallotta, hogy mellettem van másik szexpajtija is, mire én leribiztem, mire azon háborodott fel, hogy ezt kimondom így rá, "egy nyilvánvaló tényt mondasz, de paraszt vagy"...


Ez nem kirívó eset, baráti társaságomban a megcsalási botrányoknál 90%-ban a nő lépett félre, egysdzerű ismerősi társaságban is terjef a hír, és látni a szemét padik miatt sírdogáló, nagy háremet tartó nőket...


Régebben én is azt hittem, hogy szemét pasik, szegény nők, csak aztán elkezdtem csajozni, és a kártyavár összeomlott, hihetetlen micsoda mítoszokat gyártanak az áldozatszerep kreálására a nők.

2018. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Én meg azt látom, hogy bárhová megyek, mindenhol a nők vannak többségben a kocsmákon és szórakozóhelyeken kívül, mégis nagyrészének van valahol egy pasija, akit soha nem látunk, mert sehová nem jár.
2018. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Nincs kőbe vésve, hogy ha embernek születtem kell mellém egy nő akivel leélhetem az életem.

Nem a te hibád. Kapcsolgatva a tvt másról sem szól minden csak a szerelemről, együttélésről, párokról.

Ha már a nő mellett nincs férfi, akkor már nem teljes a kép mi?

2018. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Erről írhatnál a maths.com -ba.

2 halmaz. Az egyikben 100 fiatal férfi, a másikban 95 fiatal nő. 80 elemet 1-1 -es relációba hozunk közülük.

A végén marad 5 elem a férfiak halmazából és 25 a nőkéből melyek nem állank relációban. Új fejezetet nyithatnál a halmazelmélet gyakorlati alkalmazásában. Akár még matematikai Nobel díjjal is jutalmazhatnának. - Amennyiben létezne ilyen. ( Mármint matematikai Nobel díj )

2018. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Annyira gáz emberek vagytok 11-es. Pl, a csaj szakított, pedig szerette azt az exet, de az kidobta. Ezután nem volt jó passzban és fogalma se volt kit válasszon. Mégis mit vársz? Viselkedjen ilyenkor mint egy gép? Gusztustalan ez az ipari méreteket öltő nőhibáztatásotok komolyan. Oké az szörnyű ha pénzes pasikra buknak egyes nők. De hogy a búzs francba hogy pont ti nőutálók mindig ilyenekbe akadtok? Rengeteg csaj van akinek ez 100. szempont. Ja hogy nektek a ribik jönnek be bocs.
2019. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kivándorlás mdosítja a linkelt korfát. 6 éve mondta Matolcsi hogy 500.000 magyar él az EU ban Magyarországon kívül. [link]

Ez azóta felmehetett 700.000-re. Ebből ex has (ahogy szétnézek Németországban a környezetemben) 500.000 férfi.

2019. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!