Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme élni ha én 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme élni ha én 26 éves vagyok és szűz és egyszerűen nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
Még a neten se sikerül mert mindig elfogy a közös téma?? Hogyan legyek okosabb?? Sokat olvassak vagy hogyan?? Mindenki lenez es en is úgy utalom magam. Élni sincs mar kedvem, igy nem is lehet sokáig kihúzni szerintem.

2018. júl. 29. 12:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%
Sokminden okoz depressziót, a pénzhiány, a mmunkanélküliség, betegségek, stb. Engem speciel jobban zavarna, ha szegény lennék vagy valami súlyos betegségem lenne, minthogy nem szexelek. Most akkor mit szóljon egy kerekesszékes, ha te panaszkodsz? ezek szerint semmit nem ér az életük, minek is élnek?
2018. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ismeröseim járnak rosszlányokhoz (természetesen én nem :) egyszer sem hallottam hogy kiraboltak volna valakit. Mond azt szüzesség elvétel kéne és úgy kezelnek majd. Másik dolog meg nem biztos hogy veled van a hiba mert valakivel nem tudsz beszélgetni, nem hibás senki egyszerüen nem illetek össze.

És a kérdésre válaszolva igen van értelme élni, nem tudhatod mit hoz a jövőhét. Minél jobban rágörcsölsz a csajozásra annál rosszabb lesz. Higgadj le, járj el otthonról csináld amit szeretsz aztán majd jön magától csak ne feszengj.

2018. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy ha vársz egy picit, tiéd a jövő! Ugye már jönnek a valódi nőhöz megszólalásig hasonlító szexrobotok! Most még 1 millió-500 ezer között van az áruk, de pár év múlva lesz az 100 ezerért is (ugyanúgy mint a lapostévék). Beszerzel egyet, probléma megoldva!
2018. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nekem attól nem lesz jobb hogy tudom hogy vannak olyan emberek akiknek rosszabb mint nekem. Egyszerűen mindig mindent elcseszek mar úgy belefáradtam ebbe a szr életbe. Legalabb ha lenne csajom akkor jobban lennek.
2018. júl. 29. 18:27
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ennyire negatív. Mi az, hogy utálod magad? Ha te utálod magad, más hogy szeressen. Próbálj kicsit változtatni a hozzáállásodon, beszéld meg haverokkal, csinálj valami hobbit, persze olvass kicsit az önismeretről is, aztán meglátod beindul minden.
2018. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
75%

Utolsónak igaza van. Ne várd, hogy más majd szeretni fog, ha te képtelen vagy szeretni önmagad. Az ilyen emberekből sugárzik a negativitás. Fogadd el magad, építsd az önbecsülésed, találj valami hobbit, amiben jó vagy, stb. Csak tanuld meg értékelni magad. Minden embernek vannak jó és rossz tulajdonságai. Ha te folyton a rosszat látod magadban, kifelé is ezt fogod közvetíteni, akaratlanul is. Ilyen téren fejlődj, és máris több esélyed lesz párt találni.


26N

2018. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 3.14159265357989 ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy mit kezdj az életeddel, és elég okos vagy, akkor szenteld az életed a tudománynak és legyél kutató. :)

Ha meg öngyilkos akarsz lenni, mert senki nem akar koitálni veled, akkor előtte legalább írj egy nyilatkozatot, hogy a testedet a tudománynak ajánlod. Elég kevés felajánlás érkezik, és mire oda jutok, hogy neurobiológusként agyakat szeleteljek, jó lenne, ha lenne is mit. Egyébként a barátaid körében is hirdetheted, jó buli! :)

2018. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!