Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme élni ha én 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme élni ha én 26 éves vagyok és szűz és egyszerűen nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
Még a neten se sikerül mert mindig elfogy a közös téma?? Hogyan legyek okosabb?? Sokat olvassak vagy hogyan?? Mindenki lenez es en is úgy utalom magam. Élni sincs mar kedvem, igy nem is lehet sokáig kihúzni szerintem.

2018. júl. 29. 12:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem xard le az egészet és építsd inkább magadat és a karrieredet. Azt pedig végképp tojd le, hogy ki mit gondol rólad.

A testedzés is jó, de csak magad miatt edzél/változz, ne a külső visszaigazolások miatt. Ne akarj megfelelni senkinek, csak magadnak. Aztán vagy lesz nő is vagy nem. Ez utóbbi dolog túl van lihegve, egyedül is lehet boldog az ember. Szexre ott vannak a fizetős szolgáltatók. :D F

2018. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nincs ra bizonyíték egyébként hogy Newton szuzen halt volna meg. Megnéztem a neten es sokak szerint eljegyezte a patikus lanyat, a patikusnál lakott ugyebár, csak erre nincs kézzel fogható bizonyíték. Meg arra se hogy 60 évesen szerelmes levelet irt valaki másnak. Egyébként igencsak hosszú életű ember volt elt vagy 86 evet ha jól emlékszem ennyit nem lehet kibírni nő nélkül max akkor ha aszexuális lett volna. En a 30-at se fogom megelni ha igy haladok, szörnyű ez. Az a baj a prostiktól meg felek. Meg autóm sincs. Meg jogsim se.
2018. júl. 29. 13:22
 13/27 anonim ***** válasza:
A dugás!
2018. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Mit csesztél el kérdező?
2018. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Miért félsz a prostiktól? Autó/jogsi meg nem tudom, hogy jön ide.
2018. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Azzal mennek a prostikhoz mert nagyon szar erre felé a tomegkozlekedes. Nehéz bejutni a varosba. Ha kirabolnak a prostik haza se birok jönni. De ha ott az auto akkor igen.
2018. júl. 29. 14:24
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

"elt vagy 86 evet ha jól emlékszem ennyit nem lehet kibírni nő nélkül"


--Miért, hallottál valakiről, aki azért halt meg, mert nem szexelt (és lett valami szervi baja)? Persze, biztos van olyan, aki elkeseredésében öngyilkos lesz, de ha tudnád mennyien élnek szex nélkül, és mégsem halnak meg... el sem tudod képzelni. Csak a környezetemben ismerek jópár 30-40-50 évest, akik nem (olyan is van aki soha) vagy már nagyon rég nem szexeltek. És elvannak, mint hal a vízben.

2018. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Az életben maradáshoz valóban nem szukseges a szex, viszont sokat art a hiánya. Depressziót okozhat, megunja az ember az életet, vagyik a szexre. Sok negatív hatasa van ha valaki nem el szexuális életet most nem sorolom fel itt ott van a google.
2018. júl. 29. 14:30
 19/27 anonim ***** válasza:
9%
legyél homokos.
2018. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Haver figyu. A szex a mai világban egy rosszlányok oldalon 12 ezer forintból megqdatik. 26 évesen már illene mivel saját talasztalatom szerint ott értelnesebb nők vannak mint a való életben sokszor.

Egyszer menj el és kezdj valamit veszíteni valód nincs. Rendes nők meg vagy jönnek vagy nem. Kezdj önálló független életet mert manapság a párkapcsolatok is mind szenvedést jelentenek. Ha van önálló jó életed akkor már elértél valamit.

2018. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!