Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A japán srácok között tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A japán srácok között tényleg ennyi meleg lenne?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akinek van egy japan ffi ismerose. Nagyon jokepu, eleg ferfias is a kisugarzasa az atlag japanhoz kepest, de meleg. Megneztem az oldalat, ismeroseit es szinte az osszes ismerose es azok ismerosei is 80%-ban melegek. Nekem evvel amugy nincs bajom, csak kíváncsi lennék, h tenyleg ilyen magas a homoszexuális ffiak aranya ott?

2018. júl. 27. 14:07
 1/10 Bétó apó ***** válasza:
Ezt nem tudom, de állítólag kicsi a kukijuk...
2018. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2018. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2, na erre nem számítottam... 😮
2018. júl. 27. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Japanban a massaghoz valo tartozas kivaltsagot eredmenyez. Nem ugy neznek rajuk mint az europaiak. Hanem...olyan mashogy. Kovetek egy japanban elo magyart youtubeon es o mar ott el tobb tiz eve. Es o mondta az egyik videojaban ezt.
2018. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Egy meleg jobban érzi magát más nem heterok társaságában, ezért lehet több meleg ismerőse, de japanban nincs több meleg, mint bárhol máshol.
2018. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagy marhaságot írt a 4-es. Az ázsiai, kínai, jappán nagyon tradíció követő nép! Még azt sem nézik jó szemmel a szülők, ha lányuk európai/ amerikai férfihez megy...a köcsögöket meg ott sem tartják sokra, mint bárhol a világban.
2018. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Akkor te tobbet tudsz, jobban tudod mint egy japanban elo ember. Aki felvette, atvette az azsiai kulturat, mgtanult japanul, japan not vett felesegul. Stb. Es meg sorolhatnam.

Az tok jo, hogy a magyar nep azert tart itt, mert sosem ertenek semmivel egyet...es jon az “en jobban tudom”. Mindig. Kozbe tudas, utana nezes....semmi.

2018. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként Japánban a homoszexualitás elterjedése nem újkeletű, már több száz éve gyakori volt pl. szamurájok között is. Igaz, hogy kerülték nyilvánosan a témát, de szemet húnytak felette.
2018. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zsiros deszka mondta? Neki azert nem kell mindent elhinni... kerdezo, nem, Japanban nagyon keves a meleg ferfi. Tokioban van ugyan pride, de a helyiek nagy resze meg csak nem is hallott rola. Japanban kilogni a sorbol gaz, megvetendo.
2018. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
anyit tudok, mert évek óta velük élek dolgozok...és nem yutubon hallottam.
2018. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!