Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változtassak a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak a szerelmi életemen? 21f

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen találok párt pedig eljárok mindenfele. Ennyire nehéz lenne? A barátaim már évek óta ugyanazok. Barátaim vannak azokkal semmi gond, de szerelemben nem vagyok szerencsés. Összesen eddig 3 barátnőm volt de mind csak 1-2 hónapig tartott. Azokat is úgy szereztem hogy ismeretlenül odamentem hozzájuk. De már ezt nekem nagyon nehéz csinálni annyi csalódás után.Persze még mindig szűz vagyok. 16 éves ismerősöm meséli hogy neki hány barátnője volt és hogy már 3 szor lefeküdt csajjal. Kérdem én hogy hogyan?? Barátokon keresztül a legkönnyebb de valahogybaz sem jön össze soha. Mindig van egy alfahím a társaságunkba aki mellett esélyem sincs felszedni az adott csajt. Társaságban nem is sseretek csajozni, nem tudom vele úgy elengedni magam mint kettesben. Külsőmmel egyáltalán nincs gond sokkal rondábbaknak már régóta van barátnőjük. Mit kéne tennem? Normálisan spontán élem az életem, szórakozom, boldog vagyok de a szerelem nem jön össze. Ha én nem erőltetem meg magam hogy odamenjek egy csajhoz akkor semmi sem történik. Fogalmam sincs valaki hogy lehet annyira szerencsés hogy megtalálja az igazit. Oké hogy mondják :"egyszer megtalálod te is az igazit". Na de mikor? Már vagy 10 éve ez megy. Vagy úgy kell hozzáállni hpgy "na gyerünk csajozni"? Mindig azt mondják majd ha nem keresed akkor eljön de ez nem igaz
2018. júl. 27. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen játék. Te legalább próbálkozol, és nem a fotelban ülve sírsz, hogy minden nő egy szemét k**va. Közhely, de előbb utóbb tényleg meg fogod találni azt aki mellett jól érzed magad. Nekem pl 31 évesen sikerült.
2018. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább, ne add fel. Ha van a társaságban "alfahím" egyáltalán nem azt jelenti, hogy jobbak az esélyei az adott lánynál, te is nyugodtan közeledj hozzá.
2018. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Hányszor írod ki ugyanezt a hulyeséget egy nap?
2018. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!