Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz olyan lányt találnom akit tényleg legalább egy kicsit is szeret és nem néz hülyének?

Figyelt kérdés

Ismerkedés könnyen megy ittas állapotban, bulizás is. Aztán személyes talik 2-3 és puff...

--------


Nem vagyok egy beszédes ember, de néha vicces tudok lenni. Ittasan sokkal jobb dumákat tolok. Külsöm hát sportos, 173cm magas vagyok 70kg átlagos, ja meg tényleg átlagos lányoknál póbállkozom 10/8 esetben mert rosszul, kicsit szégyellem magam egy gyönyörű lány mellett.

------

Csajok ezeket mondták idáig:


- nem akarlak megbántani de ez nem fog menni

- szeretem a volt barátom aki megcsalt a legjobb barátnőmmel de megbocsátok nekik mert ez emberi dolog...

- úgy is lesz más barátnőd rajtam kívül

- sose akartam tőled semmit, csak rámerőszakoltad a táncot is

-------


Meg a másik mikor a családdal, jönnek meg az ismeretségi körrel nem akarják meglássák őket stb.

Ezért nem, hazudozás mindenek felett, hogy én csúnyának tartom x lányt közben, meg ő nem akar semmit.



Tényleg már belefáradtam a társkeresésbe, már a Tinder is kipróbáltam de egy kalap sz.



2018. júl. 21. 01:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én és ez a lány, haverom és a lány barátnője.


Hány éves vagyok, pont annyi amikor már az ember 1-2 netán 3 éves kapcsolatokba van.


Fogom a fejét, hogy bizony 4 év eltelt 2 év egy utált szakma megszerzésével, majdnem 2 év pedig egy moslék munkahelyen, kis pénzért amit majdnem mindenki lenéz az országban.


De már legalább munkahelyet sikerült váltani és baszus, most ébrettem rá mekkora egy hülye voltam.

2018. júl. 21. 12:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Mire jöttél rá?
2018. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Arra, hogy fontosabb volt sokszor a környezet véleménye, mint a saját magamé...
2018. júl. 22. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!