Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz olyan lányt találnom akit tényleg legalább egy kicsit is szeret és nem néz hülyének?

Figyelt kérdés

Ismerkedés könnyen megy ittas állapotban, bulizás is. Aztán személyes talik 2-3 és puff...

--------


Nem vagyok egy beszédes ember, de néha vicces tudok lenni. Ittasan sokkal jobb dumákat tolok. Külsöm hát sportos, 173cm magas vagyok 70kg átlagos, ja meg tényleg átlagos lányoknál póbállkozom 10/8 esetben mert rosszul, kicsit szégyellem magam egy gyönyörű lány mellett.

------

Csajok ezeket mondták idáig:


- nem akarlak megbántani de ez nem fog menni

- szeretem a volt barátom aki megcsalt a legjobb barátnőmmel de megbocsátok nekik mert ez emberi dolog...

- úgy is lesz más barátnőd rajtam kívül

- sose akartam tőled semmit, csak rámerőszakoltad a táncot is

-------


Meg a másik mikor a családdal, jönnek meg az ismeretségi körrel nem akarják meglássák őket stb.

Ezért nem, hazudozás mindenek felett, hogy én csúnyának tartom x lányt közben, meg ő nem akar semmit.



Tényleg már belefáradtam a társkeresésbe, már a Tinder is kipróbáltam de egy kalap sz.



2018. júl. 21. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Nyugi, én 30 évesen vagyok egyedül. Szar, de nem erőltetem most már. Nem tagadom le, hogy nagyrészt bennem is van hiba, de sokszor a nőkben is.

Amúgy vicces, régebben sokszor írták itt GYKn privátban lányok, hogy sajnálják, hogy nem ilyen kaliberű pasival vesztették el pl; meg szívesen lennének velem, de ahogy mindig kiderült, hogy nem dolgozom, mindegyik óckodott.

Persze, ez is érthető.

2018. júl. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Figyelj, itt most csajokról van szó. Ne várj el tőlük olyat amilyet magadtól is elvárnál, szóval ne magadból indulj ki.

Náluk az van, hogy ha elég jól néz ki a csávó akkor szeretnek szenvedni. Összejönnek egy jó csávóval, csalhatja őket akivel akarja, még akár a fején is taposhat, ha úgy tartja kedve, úgyis visszamegy hozzá merthát szereti és tud kedves is lenni.

A másik lehetőség pedig az, hogy nem vagy olyan akit ki lehet rakni a kirakatba, hogy végig menj vele az utcán. A csajok rendkívül sekélyesek ilyen szempontból. Sokkal többet jelent nekik a barátnőik véleménye vagy vadidegen emberek pillantásából következtethető gondolataik mint az, hogy neked mi a fontos vagy te hogy érzel.


Konklúzió: Ha jól nézel ki/gazdag vagy/baromi jó dumád van akkor úgy használhatod őket akár a zoknit, felhúzod-eldobod majd másnap a következőt... Ha nem vagy ilyen neked megy a nyavalygás, hogy mennyire rossz nekik éppen vagy egyszerűen kocc mert nem ütöd meg a mércét.

Átlagos pasi nincs azon szinten amilyen szintre egy átlagos lány helyezi magát.

Vagy mit gondolsz, miért ezek a "nagyon gyengéd", nagydumás, sportos, raj csávók dugnak 400-500 csajjal aki természetesen taszítják őket és soha nem kellene nekik olyan (itteni válaszok alaján...)? Hát azért mert szinte az összes elmegy velük, hogy aztán megpróbáljon szerető mintaférjet faragni belőle nem túl nagy sikerrel.

2018. júl. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

„Náluk az van, hogy ha elég jól néz ki a csávó akkor szeretnek szenvedni. Összejönnek egy jó csávóval, csalhatja őket akivel akarja, még akár a fején is taposhat, ha úgy tartja kedve, úgyis visszamegy hozzá merthát szereti és tud kedves is lenni.”


Nem is tudtam, hogy te lány vagy, Jaguar. Ugyanis te voltál az, aki hónapokon keresztül itt sírt az oldalon a volt barátnőd után, aki megcsalt téged. Ha nem olvastam tőled csak idén is kb. vagy 5 választ, amiben leírtad, hogy ráírtál, vissza akartad kapni, de ő le sem tojja a fejed, akkor egyet sem. Akkor kiknek is a viselkedése ez, ami szerinted csak a lányokra jellemző? Vagy magaddal szemben elnézőbb vagy?

És a többi kérdés, ahol olyan pasik vergődnek, akik hűtlen lányokba szerettek bele, akik velük csalták a párjukat, de nem akarják otthagyni értük, azok akkor csajok igazából? Nekik is azok a lányok kellenek, akik kihasználják őket, hazugok és hűtlenek, de mivel csinosak, elnézőbbek velük, nem számít nekik a személyiségük.


Konklúzió: a szép arcú, vékony lányok bármilyen személyiséggel rendelkezhetnek, lehetnek hisztisek, akaratosak, buták, nektek úgyis kellenek. Mert felszínesek vagytok, akiknek csak a külsőség a lényeg. Ha fiatalok, akkor még fizettek is helyettük bármit, viszont, ha már nem tinik, akkor egy kávé kifizetése is nehezetekre esik nekik.

Ugye milyen rossz az általánosítás?

2018. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a lerázós dumák annyira tipikusak, hogy ezekből nem lehet rájönni, hogy mi történt. A többi is amit írtál, máshonnan közelítsd meg a dolgokat, vagy írj valami konkrét esetet. Csak van valami tipped, miért történik ez meg mindig?
2018. júl. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

#3

Azért a kettő egy kicsit más, ott főleg én bsztam el a dolgokat, ő pedig kiábrándult és lelépett.

Ez azért nem egyenlő azzal amikor valaki egy olyan férfi után sír aki megcsalta őt a barátnői felével, majd lekevert neki egy pofont amikor ezen kiakadt.

De az én példám is lehetne érdekes ilyen szempontból mert a kapcsolat elején amikor abszolút nem úgy álltam hozzá mint egy szerelmes, szívét/lelkét odaadó férfi, addig együtt voltunk. Majd a vége felé amikor kissé elhidegültünk, vittem neki virágot/díszdobozos csokit vagy valamit amit tudtam, hogy szeret akkor már nem voltam elég izgi.

2018. júl. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

#5

És honnan tudod, hogy azok a lányok, akiket szidsz, nem valami hasonló helyzetben voltak, mint te? Azért mert láttál pár példát magad körül, ami igazolná, amit írsz? Idegenek kapcsolatába nem fogsz teljes mértékig belelátni soha, ezért nem is tudhatod pontosan, hogy náluk hogyan alakultak a dolgok.

Nem azt szoktátok írni amúgy, hogy a nők mindenért szakítást javasolnak, kidobják a barátjukat, és hogy ez milyen hibás hozzáállás? Most akkor az is baj, ha valaki azt hiszi, hogy tud javítani a helyzetén, hogy változtatni tud a rossz kapcsolatán a barátjával? Nem is mindegy az sem, hogy általában ezeket fiatal lányok írják le, akiknek még nincs valami sok párkapcsolati tapasztalatuk, aztán azt hiszik, hogy ez a legjobb, amit kaphatnak, vagy nem is tudják, hogyan kellene változtatniuk. Nem mentegetni akarom őket, de nem fair dolog velük szemben ez az ellenséges általánosítás, amit írsz. Pont csak a saját helyzetedből kiindulva lehetnél kissé együttérzőbb, elfogadóbb. Te is azt írod, hogy amikor elhidegültetek, akkor tepertél utána. Ez miért más, mint amikor egy naiv, fiatal lányka ragaszkodik a bunkó barátjához? Vagy miért más, mint amikor leírja itt egy férfi, hogy a barátnője egy hisztis, követelőző lány, de nem hagyja el, mert amúgy annyira szép, meg az ágyban úgy passzolnak?


Legalább akkor lennél következetes, és néha írhatnál a férfiak hibáiról is, mert nem azt mondom, hogy a lányok tökéletesek lennének. Csak eléggé egyoldalúan szidod itt a nőket, pedig valamelyik nap is az objektivitásodról írtál.

2018. júl. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2


" A másik lehetőség pedig az, hogy nem vagy olyan akit ki lehet rakni a kirakatba, hogy végig menj vele az utcán. A csajok rendkívül sekélyesek ilyen szempontból. Sokkal többet jelent nekik a barátnőik véleménye vagy vadidegen emberek pillantásából következtethető gondolataik mint az, hogy neked mi a fontos vagy te hogy érzel.

"



Ez zseniális utolsó lányt pontosan megfogalmaztad.



Mikor utoljára találkoztam vele megmondtam ezt neki, hogy én úgy érzem számodra fontosabb a környezet véleménye rólunk, mint a saját magadé....


És ez a lány csak tagadta, pedig baátnője nagyon bunkó lett velem vajon miért... Pont ezért...


Bassz átok meg csajok!

2018. júl. 21. 03:39
 8/13 A kérdező kommentje:

4# Mi történt?


Két koncert és mind a kettőt végéig táncoltuk, aztán kis ismerkedés beszélgetés, tervek és őszinteségstb. 10 tali ebből 4 személyes után pakkk, soha többet nem hívott az utolsón megmondtam a tutit neki, azóta ritkán beszélünk legutóbb írta, hogy hazamegy de majd jön vissza.


De legszívesebben csak elfelejteném....

2018. júl. 21. 03:46
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves vagy?
2018. júl. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
10 tali ebből 4 személyes - ezt csak én nem értem?
2018. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!