Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg mindig hazudni kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindig hazudni kell a nőszerzéshez?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim ezt mutatják. Ha önmagamat adom, nem visz sikerre, nem kellek, de ha összehazudok mindenfélét, akkor nyert ügyem van. Tényleg ez kell a nőknek?


Szeretném egyszer valakinek felvállalni a gyengeségeim is, azt remélve, hogy azzal együtt szeretni fog engem, azért amilyen valójában vagyok, de úgy tűnik, ez csak egy hollywoodi filmek által előidézett felesleges remény. El kell hazudni mindent, olyasvalakinek láttatni magam aki nem vagyok, ahhoz, hogy jó legyek a nőknél.

Nem tudom, hogy én vagyok ennyire balszerencsés, hogy csak ilyenekkel hoz össze a sors, vagy tényleg kb minden nő ilyen. Mert azt nem lehet mondani, hogy eddig buta nőknél próbálkoztam volna. Az intelligensebbeknél is ez a működik. Olyan látszat keltése, ami nincs.



2018. júl. 19. 23:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az hogy a gyengeséget nem emeled ki mindjárt az elején, az nem jelent hazugságot. Én azt gondolom hogy minden időzítés kérdése, amúgy értem a problémádat, és mindemellett nem vagyok híve a hazudozás nak.
2018. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!