Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg mindig hazudni kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindig hazudni kell a nőszerzéshez?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim ezt mutatják. Ha önmagamat adom, nem visz sikerre, nem kellek, de ha összehazudok mindenfélét, akkor nyert ügyem van. Tényleg ez kell a nőknek?


Szeretném egyszer valakinek felvállalni a gyengeségeim is, azt remélve, hogy azzal együtt szeretni fog engem, azért amilyen valójában vagyok, de úgy tűnik, ez csak egy hollywoodi filmek által előidézett felesleges remény. El kell hazudni mindent, olyasvalakinek láttatni magam aki nem vagyok, ahhoz, hogy jó legyek a nőknél.

Nem tudom, hogy én vagyok ennyire balszerencsés, hogy csak ilyenekkel hoz össze a sors, vagy tényleg kb minden nő ilyen. Mert azt nem lehet mondani, hogy eddig buta nőknél próbálkoztam volna. Az intelligensebbeknél is ez a működik. Olyan látszat keltése, ami nincs.



2018. júl. 19. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Draga, es meddig mukodik a hazudozas? Tippelek. Nem sokaig.
2018. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem hazudni kell, csak normálisan időzíteni meg tálalni dolgokat.


Ha randira megyek, félreteszem én is a mindennapi élet szarjait és megpróbálom jól érezni magam valakivel. Ha ez a valaki a nyakamba szart zúdít meg a gyenge pontjait ahelyett, hogy nyugtom lenne és szórakozhatnék mellette, illetve ő is mellettem, lelépek és nem lesz második randi. Legalább próbálj jó benyomást tenni, mint a normális emberek.


Majd ha nem egy idegen nő lesz, hanem lesz közötök egymáshoz bárhogy, akkor előhozakodhatsz a plusz infókkal, köztük a gyengeségeiddel. Amíg viszont csak két ember vagytok, akik jól érzik magukkal egymást, nem egy pár, nem szerelmesek, nem egy közös élet két szereplője, amiben szükségszerűen benne van a "közös rossz" és a másik gondjainak megértése, addig felejtsd el, hogy bárki istápol.

2018. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

*magukat egymással

lol

2018. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha társas magányra vágysz, akkor igen. :D
2018. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Lefognak pontozni, de ha realista vagyok és nincsenek teljesen irracionális ötleteim, jövőbeli terveim vannak, akkor senkinek sem kellek. Amikor meg abszolút megvalósíthatatlan és teljesen életképtelen, de látszólag kivitelezhetőek azok amiket tervezek, akkor meg "jaj de érdekes" leszek és egyből lesz párom. Szóval igen, a lehető legabszurdabb, de még hihető sztorit add elő magadról és lesz párod. Ilyen a világ!
2018. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

" vagy tényleg kb minden nő ilyen. " Akartam írni normális választ, de egyszerűen eldobom az agyam ettől.

Több milliárd ismeretlen ember hibás, nem te.

A minden nő alatt érteni kell édesanyád, a boltos Gizi nénit, a doktornénit, akitől az oltást kaptad.

Tényleg nem érzékeled, mennyire sértő tud ez lenni? Hogy bmeg én végigszívtam az életem, egy csomó férfi bántott, alázott, de mégsem kezdem ezt tolni, hogy minden férfi ilyen.

2018. júl. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig. Meg amúgy van, aki kiszúrja, hogy nem vagy őszinte, nem önmagadat adod; és olyannál ilyen ámítással esélyed sincs; pedig teneked meg pont olyan kéne, mint mindenki másnak is optimális lenne, hogy felmerheted vállalni, adhatod kényelmesen önmagad; és nem vet meg érte, hanem szeret ahogy vagy. Most eszembe jutott egy dal, Judy énekli, hogy "Mindaz, amit nem szerettél bennem, másvalaki álmát hozta el..."
2018. júl. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell hazudni. Megfelelő időben szépen el kell mondani a dolgokat. Előbb utóbb úgy is kiderül. Bár én nő vagyok de kb minden ismerkedést úgy kezdek, hogy felsorolom a hibáimat is. Az is én vagyok. Mire a cukormáz, ha úgy is lerohad rólad?
2018. júl. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"noszerzes"... eddig olvastam.


megerdemled a sorsod.

2018. júl. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Te se emberek között szocializálódtál ugye?

Egy randi olyan mint bármely más ismerkedés ha szimpi vagy lesz folytatás ha nem nem.

Ha azzal kezded egy baráti társaságban hogy életed összes nyűgjét elsírod akkor legközelebb nem leszel meghívva. Akkor ezek szerint ott is hazudni kell?

Egy idegen embertől nem várhatod el hogy pszichológust vagy óvónőt játszon a kedvedért mert még nincs meg a kellő érzelmi kapocs amiért hajlandó a te terheidet is cipelni és a te problémáidat megoldani.

Ez olyan mint hogy az első randin jellemzően nem a farokméreteddel vagy a kötözős szexxel kapcsolatos élményeiddel nyitsz. Ahogy nem beszélsz a halott nagymamáról meg a legutóbbi szakításról se hacsak valahogy szóba nem kerül. De senkinek nem az a célja az első de még a harmadik randin se hogy sírdogáljon vagy a partnerét vigasztalja. Ekkor még kb annyi közötök van egymáshoz mint a melletted lévő irodában dolgozó pasihoz/nőhöz de lehet még annyi sem.

Nem hazudni kell csak ismerni az emberi kapcsolatok alakulását és normarendszerét.

2018. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!