Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány azt mondja, fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, fog írni, de ma este fáradt, aztán mégsem ír, akkor az azt jelenti, hogy ejtve vagyok? Vagy ez valami taktika? Egyébként van barátja, és már fél éve chatelünk, többször is rám írt. Úgy tűnt, bejövök neki.

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor kéne olyan aki a párja mellöl másokat hülyit és keresi a jobbat akivel lefalcolhat..
2018. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, ha többet akarsz tőle. Nem biztos, hogy ő is akar. Nekem komoly párkapcsolatom van, lett egy netes haverom is, de én tényleg csak a havert láttam benne. Közös a hobbink, pàrszor találkoztunk, aztán egyszer csak szerelmet vallott, pedig soha nem hülyítettem. Udvariasan elutasítottam, erre még én voltam a szemét.
2018. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fáradt és azért nem ír. Amúgy meg kit érdekel hogy van e barátja? Lehet hogy jóideje már csak dísznek van ott.
2018. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írjak neki?
2018. júl. 7. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
66 os akkor tegye ki a diszt az életéből gerincesen, aztán kokettáljon mással,nagyon sok lesalázott disz nem öröl ám h melette keresik a jobbat,ők meg addig hézagtöltők.
2018. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz olyan lánytól, akinek barátja van?

Lehet, hogy bejössz neki, de ez nem gerinces dolog a részéről. Előbb szakítson a mostani párjával, ha mással akar lenni.

2018. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!