Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van fekháborodva, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van fekháborodva, ha már elötte többször is visszautasítottam?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi kollégám, aki elég erösen nyomult rám pár hónapja, rögtön az elejen finoman jeleztem és el is mondtam neki hogy sajnos nem az esetem.

Akkor megértette s szimplán kedvesen állt hozzám.

Barátzónába tettem, mivem kedvelem, jófej és nagyon laza... de többször is elmondtam neki hogy ha ez így neki nem jó akkor beszéljük meg.

Nem lógtunk együtt csak többet beszélgettünk, kötetlenebb lett a téma vagy múlthéten pl. elkísért kocsit venni én meg öt farmert mert egy csaj jobban ért hozzá mint egy pasi.

Szóval tök laza volt a szitu és fellélegeztem hogy végre lehetünk csak barátok és nem sértettem meg.

Erre pár napja megint elkezdte hogy randizzunk.

Ismét finoman közöltem hogy nem és vele szemben nem is fog ez változni, higgy el hogy nem kéretem magam egyszerüen vele nem akarok randizni és mast sem.

Azt mondta felfogta.


De ma elérte a türésem határát hisz ismét felhozta ezt a témát és megkérdezte hogy " de miért nem??"mire htározottan közöltem vele hogy "mert bocsi, nem akarlak megbántani, de nekem nem vagy az esetem és csiplek mint embert de más kaliberü férfiak vonzanak"


Persze megsértödött és rámtette a telefont.


De ha eddig közöltem vele s a tudtára adtam ugyanezt mit volt most meglepve?


2018. ápr. 15. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell munkán kívül semmi egyéb közös program és kész. Szerintem ő azt gondolta az autóvásárlás meg a farmervásárlás kapcsán, hogy esetleg szép lassan mégiscsak változnak felé az érzéseid.
2018. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert azzal, hogy elmentél vele ide-oda, tartottad benne a reményt, hogy mégis több lesz a dologból, annak ellenére, hogy figyelmeztetted. Aki odavan értem, azzal nem is barátkozom, mert ilyen csúnyán végződik.
2018. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Mert ennek ellenére még mindig reménykedett.

Férfiaknál nem létezik csak barátság olyan nővel, akitől ők többet szeretnének. Ő minden pozitív megnyilvánulásodat bátorító jelnek fogja tekinteni, függetlenül attól, hogy mit mondasz neki. Ezen csak úgy segíthetsz, ha nem mész vele sehová, és nem beszélsz vele többet, mint amennyit muszáj.

2018. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem ért az ELSŐ nemből, akkor a többiből sem fog.

Minden baráti beszélgetésbe, közös programba többet fog belelátni és azt reméli idővel majd vonzódsz hozzá.

Soha nem lehettek barátok, mert MINDIG többet akar majd és próbálmozni fog.

Szóval a baráti kapcsolatot is építsd le.


"más kaliberű férfiak vonzanak" ezen sértődhetett meg, hogy kevésnek nevezted. Elsőre tapintatlan és bunkó dolog lett volna, de itt ezt ő erőszakolta ki többszöri finom és udvarias visszautasítás után. Ne foglalkozz vele.

2018. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha abszolút semmit nem akarok tőle, akkor a kötetlen beszélgetés oké, a közös shoppingtúra NEM.

Gondold el, szerinted, mondtad neki, hogy ne járjunk, és másnapra már nem jössz be neki?

Ez nem így megy. Amíg érzékeli, hogy foglalkozol vele, és jófejnek tartod, vagy félreérti a baráti szándékaid, addig próbálkozni fog.

Barátzóna helyett, valahol a sima munkatársi kapcsolat, és a jól kijövök vele, ennyi, közt kell maradni.

2018. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.


Öszintén az a baj hogy a barátnöm elég messze lakik és ritkán futunk össze.

Haverjaim vannak..de velük nem érzem ilyen jól magam mint ezzel a pasival.

Tehát úgymond nekem ö egyfajta idötöltés és barátnö pótlék.

2018. ápr. 15. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!