Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyannak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannak, aki bevallotta, hogy le kellett adnia az igényeit, azért jött veled össze, mert az álom pasik vagy nők soha nem akarták?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Volt ilyen barátnőm (3 hétig), aki enyhén ittasan pont ezt mondta a barátnőjének és a végét hallottam. Mondjuk nálunk azzal volt problémája hogy alapból szőrös típus vagyok és bevallotta , hogy ki nem állhatja a szőrös pasikat, mondjuk ezt az undort soha nem láttam rajta.

Aznap este hazakísértem majd a kertkapunál elbúcsúztam tőle(nem volt csók), és azóta nem kerestem és nem is találkoztunk.

2018. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nincs ló jó vagyok szamárnak is? ? Hülye bunkó! Hogy lehet ilyesmit mondani bárkinek is?
2018. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

"Ha nagyon tetszik akkor simán. Mit bánom én az előzményeket. Csak úgy nem megyünk bele dolgokba. Tudom, hogy nem vagyok egy álompasi, viszont tök átlagos sem lehetek, ha leállt velem. Hisz pont velem... Aztán ha megismer meglátja, hogy mitől döglik a légy."


Ez tökéletesen bemutatja, mi megy. Ma ha pasi vagy és nem tartozol a felső 5%-ba MINDEN területen, akkor kb. bármilyen megalázó szituba belemész, hogy végre esélyt kapj valakitől, aki nem egy bányarém.

2018. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmit jóérzésū ember nem mond.


Lehet, hogy nem mondom azt senkinek, hogy “te vagy az álompárom”... de ez a “leadtam az igényeimbõl/az igényeim szintjél ALUL helyezkedsz el” nagyon megalázóan hangzik.


Amúgy az csak róla árul el sokat, hogy az “álom pasi/nõ nem akarta”. Lúzerség. Az embernek legyenek reális céljai és elvárásai, ne sajnáltassa magát azon, hogy visszautasították, hanem gondolkodjon el ennek az okain.

Miért lenne számomra “álom pasi/nõ” valaki, aki elérhetetlen/nem való hozzám/ nem illünk egymáshoz”? Miért kéne pont azok után futni, akik visszautasították?

Aki visszautasított, annak nincs jelentõsége az életemben (pláne nem nevezem õt “álompáromnak”).

2018. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Össze. Ha már együtt vagyunk, úgyis rájönne, hogy jobb "szamár" vagyok, mint amilyen "lova" valaha is volt.
2018. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!