Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak összejönnétek olyan nővel, illetve nők összejönnétek olyan férfival aki 30 évesen a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kettős mérce.
2018. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nem ezen fog múlni a dolog.
2018. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Férfiak nagy része gondolkodás nélkül..Nők 90%-a soha. Mamahotel ,anyu pici fia, élhetetlen tróger és egyéb szép jelzők..
2018. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért lakik a szüleinél. Ha azért, mert amúgy életképtelen, akkor aligha. Kérdés, hol van az a pont, ahol ez kiderülne.
2018. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férfiak nem csinálnak ebből ügyet, egyszerűen nem ez számít.


A nők sokkal inkább.


De a lényeges tényleg az, hogy "miért?"


Én például 5hónapja költöztem vissza a családi házba anyumhoz mert a barátnőmmel szétmentünk és egyedül sok az albérlet és teljesen felesleges is.

Tény és való, hogy ez egy nagyobb családi ház és csak anyám lakik ott rajtam kívül.

2018. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem igényem van az egyedüllétre és ha valakinek mindig kellett szórakoztató ember meg házinéni, az nem engem keres, csak szenvednénk.

2018. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Volt próbálkozásom otthon lakó pasival, aki kész kudarc volt (a gyógyszert anyuci törte porrá neki, mert egészben nem tudja lenyelni, anyával megy orvoshoz,wc mellé pisil és ráhúzza a szőnyeget). Na ez gáz! De ha teljesen logikus oka van az otthon lakásra ott még van remény.

Én nőként nem költöznék haza, pedig sokkal könnyebb lenne egy gyerekkel otthon lakni, de ahhoz én túl független vagyok.

2018. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NDSM ***** válasza:
Jó kérdés! Ha képes önállóan is élni, akkor igen, de ha csak a saját szükségletei miatt marad (magyarul képtelen rendesen ellátni magát), akkor nem.
2018. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!