Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellenek a nyugodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NDSM kérdése:

Miért nem kellenek a nyugodt "családapa-típusú" pasik a nőknek?

Figyelt kérdés
Számomra rejtély, hogy ha minden nő stabil párkapcsolatot akar, akkor miért a harsány, sok esetben érzéketlen férfiakkal állnak szóba.
2018. júl. 6. 20:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
Kellenek a nőknek az ilyen férfiak, csak az a baj, hogy nem az olyan nők háza táján keresgélnek, akiknek bejönnek az családapa-típusú férfiak. Hanem a plázacicákat, kikent-kifent szexbaba kinézetű nőket nézegetik csak, egy átlagos, normális "családanya-típusú" nőt meg észre se vesznek ezek a pasik.
2018. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%

"Mert azokat a nőket nem veszitek észre, akik a nyugodt férfiakat keresik."


Azok a nők többnyire csak várnak, hogy majd valaki észreveszi őket. Hát, várjanak!

2018. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

10-es:

Ez a "zsák a foltját..." mondat hülyeség, én 42 év alatt sem vonzottam be a "foltomat". :D

2018. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
28%

#13


Az a te bajod, nem az enyém. Azért azzal ne dicsekedj, hogy még ennyi évesen se tudod, hogy milyen nőt akarsz magadnak. Ha tudnád nagyon pontosan, akkor csak olyat keresnél. És már nem vagy fiatal.

2018. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%
#12 Várok is örömmel! :)
2018. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%

14-es:

Tudom milyet akarok, de olyan a világon nincsen, még nem született meg. :)

De lexarom, nem érdekel. :D

2018. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%

Az átlag magyar nő arra van programozva, hogy kibaxxon magával, nem tudom másképpen magyarázni.


Amúgy nő vagyok, mégis "érdekesnek" találom, hogy nem a skandináv mintát látott férfiért kaparnak, hanem a legnagyobb, hímsoviniszta phaszparasztért, aki jó, ha nem veri ki a fogukat.

2018. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

17-es:

Nah igen, vannak bőven ilyen magyar nők. :D

Ismerek egy nagyon szépet, aki együtt él egy ilyen faxival több, mint 10 éve csak azért, mert jó a szex és van egy közös gyerek, de ezen kívül nincs semmi, se kommunikáció, se segítsége, se egyéb. Szánalmas. :)

2018. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
Na jó. Érdekes a téma de engem most jobban érdekel az, hogy KI A TÖKÖM AZ A BALÁZSKA?!?!?!?!?!
2018. júl. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

Az egyébként tök igaz ,hogy a nők nagy része professzionális önsorsrontó. Hűséges a legnagyobb idiótához aki keresztűlnéz rajta és havonta mással csalja meg ,semmibe veszi és ordibál vele ,jó esetben nem veri meg nagyon csak néha eljár a keze...gyorsban gyereket is gyárt neki,mert azt hallotta,hogy attól majd megváltoznak. Na ez az ami soha nem jön be ,csak még rosszabb lesz minden.


Aztán ezek sírnak a barátnőik vállán meg a "családapa típusú " férfiaknak panaszkodnak,de eszük ágába sincs velük kezdeni mert az uncsika ha nincs állandó feszkó és brazil szappanopera ,ott esetleg nem lennének alárendelt boxzsákok,no meg a kihaénnem falu bikája mekkora menő már a többi hasonszőrű nő előtt.

És ilyenekből áll a hazai nőállomány 80%-a.

2018. júl. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!