Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lenne sok férfi kedvessége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lenne sok férfi kedvessége?

Figyelt kérdés

Sok férfitől hallom hogy ők kedvesek azért nem kellenek a nőknek, mert a nőknek a bunkó pasik kellenek.

Közbe ezek a férfiak olyan kedvesek hogy tele van rosszindulattal. Pl minden nőnek csak a pénz számít meg a külső.


2018. júl. 2. 07:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Azért a 15-öst még annyival kiegészíteném, hogy nyilván az illető nem lesz mindenkivel jóban. Illetve ha nekem, mint nőnek, volt egy pszichopata, zaklató férfi a múltamban, aki még meg is csalt és hazudozott nekem, akitől csak segítséggel tudtam megszabadulni, annyira őrült volt...na arról hadd ne kelljen szépeket mondanom. Azok az emlékek örökre az elmémbe égtek. Igen, arról az emberről nem fogok jópofin kedves dolgokat állítani, amikor nem az. Ettől függetlenül még lehet, hogy a családommal normálisan viselkedek és kedves vagyok.

Illetve!

Akinek rossz a családi háttere, mert bántalmazó családban nőtt fel, az is beszéljen tisztelettel a családjával? Kedvesen? Róluk? Olyan emberekről?


Szóval nem ragozom tovább. Először zöld kezet adtam a 15-ös hozzászólására, de már megbántam, mert ez nem ilyen egyszerű, mint amilyennek leírja. Sose lehet tudni, hogy mi volt az előzménye annak, ami az adott emberből kiváltotta a nagyfokú gyűlöletet.


A 15-ös válasz csak akkor reális, ha tudvalevő, hogy pl.rendes anyja van az illető férfinak, mégis pofátlan vele, tiszteletlen felnőttként is.

2018. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%

Ezeket hívják úgy hogy "nice guy"

A dolog lényege hogy ők kedvesnek hiszik magukat valójában viszont nem azok.

Őket látni olyan beszélgetésekben ahol úgy indít hogy "szia, nagyon gyönyörű vagy és szívesen megismernélek jobban is, csodálatos embernek tűnsz" majd amint BÁRHOGY visszautasítják jön a "hát jó, úgyis találok jobbat, hülye k...a vagy egyébként is, remélem megerőszakol valami tahó pont ahogy érdemled"

2018. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

Igen, van olyan tényleg kedves pasi aki nem talál nőt.

Viszont ha tényleg kedves nem is hordja el mindennek gyakorin mint egyesek...

2018. júl. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22, igen, van nice guy, alpha male, beta, omega, és csajozáskor nem szabad nice-nak lenni, de máskor sem. Az alárendeli magát másoknak, nem elég magabiztos, nem tud nemet mondani.
2018. júl. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#20: Szerintem van igazság abban, amit írsz, de az, hogy a múltadban valaki nem megfelelően viselkedett veled, még indok arra, hogy ismeretleneken vezesd le a frusztrációdat.

#21: Ebben is van igazság, de ha ezzel előhozakodsz az ismerkedés során, akkor menekülni fognak mellőled az emberek. Kevés férfi fog az exedről kérdezgetni, ha véletlenül mégis belefut, akkor egyszerűen hárítani tudod egy "ne haragudj, erről most nem szeretnék beszélni" mondattal. De ha már az elején az jön le, hogy "gyűlölöm az exem, a szüleimet, a testvéremet, a szomszédomat...", akkor máris elástad magad, akkor is, ha nő vagy.

Persze ez a kérdés a férfiakra van kihegyezve, de a kedvesség, illetve az ál-kedvesség nem függ az illető nemétől. Nőknél ugyanígy előfordul, hogy amíg érdeke fűződik valamihez, csak addig kedves. Ha már ismerkedés témakör, biztosan mindenki látott olyat, hogy a nőnek tetszett egy férfi, odáig volt érte, majd amikor az a férfi nem őt választotta, akkor hirtelen megváltozott, bunkó lett vele, kerülte a társaságát.

2018. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#16 az ún "lúzer fiúk" pedig egyetértenek veled, ők is azt mondják, hogy a gáláns pasik jönnek be a nőknek, bizony pénzért szinte minden nő engedékenyebb :)

Ezt meg erősen benézték :D Vagy te is trollkodsz?

2018. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!