Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lenne sok férfi kedvessége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lenne sok férfi kedvessége?

Figyelt kérdés

Sok férfitől hallom hogy ők kedvesek azért nem kellenek a nőknek, mert a nőknek a bunkó pasik kellenek.

Közbe ezek a férfiak olyan kedvesek hogy tele van rosszindulattal. Pl minden nőnek csak a pénz számít meg a külső.


2018. júl. 2. 07:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%
Ugye, milyen borzasztó, hogy ilyen világban élünk? Há' mos' mondd meg... :D
2018. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
16%
Annak idején volt egy lány akivel nagyon szerettem volna kapcsolatot, kedves voltam vele, normális, jópofa stb. Nem érdekelte. Úgy voltam vele jólvan, akkor nem érdekel, többet ér a méltóságom annál hogy fussak utána, többet nem kerestem, erre üzent hogy beszélgethetnénk, de én csak flegma válaszokat adtam neki, néha kimondottan bunkó stílusban... na nem volt 2 hét se, megdugtam.... Ennyit erről.
2018. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
15%

Az állítás nem igaz. Az tény, hogy a kedves pasik általában nem kellenek a nőknek és az is tény, hogy itt ezt leírni az egyik legkomolyabb bűn. Egy csomó kedves srác haverom még 20 felett is szűz, mert egyszerűen nincs rá igényük. Egy kedves pasiban kevés nő lát kihívást, kivéve, ha a srác nagyon jóképű.

Az viszont nem igaz, hogy a kedves férfiak rosszindulatúak. A kettő kiüti egymást. Kb. mintha azt mondanád, hogy egy szegény gazdag.


Azt a butaságot meg felejtsük el, hogy a kedves férfiak nem kedvesek és nem mondják magukról. Szintén az a helyzet, mint az előbb. Ha mészároslőrinc azt mondja, hogy sok pénze van, akkor nincs sok pénze, mert magáról mondta? Ne már... Ha valakit a környezetében mindenki kedvesnek nevez és ezért közli, hogy kedves, akkor ő kedves. A 2 bites fordított és értelmetlen logika ezen nem változtat.

2018. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves az, aki érdek nélkül kedves. Ha olyanokkal is kedves, akiktől nem akar semmit, és főleg olyanokkal, akik valamilyen módon "kiszolgálják", pl. takarító, barista, eladó.


Ugyanígy nem az az udvarias, aki VELEM udvarias, mert le akar nyűgözni, hanem az, aki a csúnya, kövér lánnyal meg az idős nénivel is az.

2018. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

Sok férfi csak addig kedves, amíg vissza nem utasítják. Akkor jön a "büdös rib.anc, neked is csak a bunkó gazdag kigyúrt macsók kellenek, hogy rohadj meg az összes nővel együtt, mert mind ugyanolyanok vagytok" kezdetű nagyon kedves szöveg.


Ha valakiről meg akarod állapítani, hogy tényleg kedves-e vagy csak nálad nyalizik szex reményében, akkor figyeld meg, hogy bánik a környezetével, milyen a többi emberrel. Randin normális-e a pincérrel/pultossal/akárkivel? Szitkozódik-e az exére vagy olyan emberekre, akik a múltban kikosarazták? Ezek nagyon sokat elárulnak.

2018. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%

A noknek az odafigyelo, torodo, galans pasik jonnek be.

Az ellenkezojet csak a luzer fiuk terjesztik itt, akik senkinek nem kellenek.

2018. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%
#15 jot irt. Olvasd el tobbszor us.
2018. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%
Milyen jó kérdés!
2018. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%

"Ha valakiről meg akarod állapítani, hogy tényleg kedves-e vagy csak nálad nyalizik szex reményében, akkor figyeld meg, hogy bánik a környezetével, milyen a többi emberrel. Randin normális-e a pincérrel/pultossal/akárkivel? Szitkozódik-e az exére vagy olyan emberekre, akik a múltban kikosarazták? Ezek nagyon sokat elárulnak."



Teljes mértékben egyetértek.

2018. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
3%
Ha folyamatosan kikosaraznak egy férfit akkor milyen vélemébyen legyen a nőkről? (Azt ad amit kap és ez így van rendjén)
2018. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!