Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszólítanátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítanátok egy olyan lányt a konditeremben, aki tükör előtt a hátsóját markolászva azt mondja, hogy "Azt a rohadt életbe! De jó seggem van! "?

Figyelt kérdés

Olyan önelégült hangon, hogy lényegében mindenki hallhatta a teremben. Hátat fordítva a tükörben úgy nézett hátra, hogy lássa is, ne csak érezze a kezével, miközben kimondta.

Egyébként az állítását nem vitatom, valóban félelmetesen szép és formás hátsója van neki, gyönyörű formás combos lábakkal megáldva.


2018. júl. 1. 14:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas ,nagypofájú, magamutogató primkó proli. Szóval messzire kerülném.
2018. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez tök poén, én nőben, férfiban bírom az ilyen embereket. :D
2018. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

9.! Én is pont azért írtam azt, amit. Nem feltétlenül kell totál komolyan venni mindent. Egy jókedvű, vidám csaj lehet, akinek épp "olyanja" volt, és rápaskolt a saját seggére, közben meg azt mondta, amit. Nem kell ezt annyira felfújni. Ha mindig nagyképűsködne, beleesne az eső az orrába, mert annyira fenn hordja, az megint más.

4. voltam. :D

2018. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Oda mennék és részletes szemrevételezést követően elégedett bólogatással megerősíteném a megállapítását, hogy "igen, ha ilyen seggem lenne egész nap a kezemen ülnék" vagy valami. :D
2018. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb állj mellé és kezd el markolászni a farkadat. Közben mondj te is hasonló dolgokat a szerszámodról.
2018. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam így poénkodni, aki ismer az tudja is, hogy egyáltalán nem vagyok sem önelégült, sem nagyképű. Persze aki nem ismer, az nyilván egyből arra gondolna, hogy milyen önelégült vagyok, így inkább csak azok között poénkodok így, akik ismernek. Szóval nem feltétlenül jelenti azt, hogy ez a lány nagyképű lenne. Nyilván van önbizalma, de ha nem tesz mindig ilyen megjegyzéseket és általánosságban normálisan viselkedik/beszél, akkor ez csak poén, van humora a lánynak.

Nem kéne csak egy mondat alapján megítélni a másik embert.

2018. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
lol
2018. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha pasi lennék: Elég könnyen ki tudom szűrni, hogy vki poénból mond ilyet, vagy tényleg akkora az arca, mint Brazília. Előbbi esetben akár le is szólítanám, ha arcra tetszik, utóbbi esetben nem, mert a hideg kiráz a nagyon egoista, beképzelt emberektől. Nem az a gond, hogy tudja, magáról, hogy szép, hanem hogy dicsekszik és játssza az agyát.
2018. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!