Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszólítanátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítanátok egy olyan lányt a konditeremben, aki tükör előtt a hátsóját markolászva azt mondja, hogy "Azt a rohadt életbe! De jó seggem van! "?

Figyelt kérdés

Olyan önelégült hangon, hogy lényegében mindenki hallhatta a teremben. Hátat fordítva a tükörben úgy nézett hátra, hogy lássa is, ne csak érezze a kezével, miközben kimondta.

Egyébként az állítását nem vitatom, valóban félelmetesen szép és formás hátsója van neki, gyönyörű formás combos lábakkal megáldva.


2018. júl. 1. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az el is várja :D
2018. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2018. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem :D milyen jó lenne ezt otthon nap mint nap hallgatni.
2018. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nőként írom: miért ne? Tök jó fej lehet a csaj, legalább van humora és nem önbizalomhiányos. Az élet más területén is ilyen lehet. Akinek ez stílus bejön, nincs vele semmi gond. (Mondjuk én pont az ellenkezője vagyok, szívesebben lennék olyan, mint az a lány.)
2018. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem tetszik ez a stílus.
2018. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem tetszik, ha egy nő szépnek látja magát. Ismerek is egy ilyen lány, aki mellesleg nagyon bejön, ugyan ilyen (max nem fogdosná magát mindenki előtt) aztán mellette teljesen a földön jár, nincs elszállva magától és még humora is van.

Szóval ja, leszólítanám, miért ne. Max. elküld :D

2018. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Előző vagyok. Aki privátban azt írta, hogy 120 kilós 150 centiméteres szemüveges pöffeszkedő dagadt disznó vagyok (nem pontosan idéztelek). Itt üzenem, az önbizalomról írtam, nem arról, hogy nézek ki.

Neked további no comment kedves tyúkhúsleveskocka nevű felhasználó. :D Csöppet szánalmas vagy, nem gondolod?

2018. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

4-es voltam. A trágárságszűrő nem engedte át a pontos üzenetet.

Azóta már írtak.

Agyam megáll, mekkora idióták írkálnak privátot, az adott kérdésnél viszont meg sem mernek mukkanni.

2018. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha poénból, akkor igen. Ha tényleg így imádja magát és minden nap rácsodálkozik magára, nem. Én is edzek, nekem is vannak napok, mikor megállok a tükör előtt és elmorzsolok magamban egy "aztaqrva de rohadt jó testem lett" mondatot, de a teremben nem művelek ilyesmit. Legfeljebb ha haverral megyek, neki is csak poén gyanánt.
2018. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Persze bármikor.

Mivel önbizalma van,tehàt az èlete is ilyen,és úgy éli ahogy kell,mellette szexi,szèp,edz.

Pont amiket nèzek egy nőben,tuti mindenben a maximumot nyújtja.

2018. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!