Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak sokkal kisebb szűkebb rétege az amelyik vonzó kategória?

Figyelt kérdés
Lehet írni hogy hisztizek vagy mit tudom én de úgy látom hogy egy férfinek sokkal nehezebb vonzónak lenni mint egy nőnek gondolok arra hogy egy nő akkor nem vonzó szinte csak ha nagyon kövér Ezzel szemben egy férfi ha nagyon kövér, de akkor is ha nagyon vékony ha alacsony egy nőnél Egy alacsony vékony nő is vonzó
2018. jún. 21. 14:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#11 ez sorról sorra nonszensz baromság. Abszurd zagyvaság.


Nem szoktam nő kontra férfi vitákba beleállni, mert hülyeségnek tartom - minden személynek és mindkét nemnek meg vannak a saját nehézségei, elvarásai és szerepei amikben helyt kell állni vagy akár versengeni.

Vagy 10szer leírtad, hogy "tény" meg "igazság" de ez tömény marhaság (ezzel csak az tud egyetérteni aki elfogultságból, önérzetből, önigazolásból alkot "véleményt).


"Csak tudod egy igazán csúnya nő hamar észreveszi, hogy ő lehet akármilyen kedves,türelmes,figyelmes,sosem fog odáig eljutni,hogy egy férfi ismerkedést kezdeményezzen vele."


Ez abszolút semmit mondó és irreleváns, mert megfordítva is igaz:

"Csak tudod egy igazán csúnya férfi hamar észreveszi, hogy ő lehet akármilyen kedves,türelmes,figyelmes,sosem fog odáig eljutni,hogy egy nő ismerkedést kezdeményezzen vele."


Azaz mégsem. Hatalmas különbség, hogy általában (nem mindig, de esetek többségében) a férfi kezdeményez.

Egy csinos nőnek eleve NEM is KELL, kezdeményeznie, csak ha szeretne, mert vannak udvarlóik.

Átlagos férfiaknál sem igen jelemző, hogy kezdeményeznek a nők.

A csúnya nő még mindig kezdeményezhet, ha ha AKAR és nála nem kezdeményeznek, de a csúnya férfinél biztosan senki nem fog kezdeményezni. Neki kezdeményeznie KELL.


"És igen,soha az életben nem láttam még szexisten kategóriájú férfiakat ocsmány bányarémmel az oldalukon"


Ilyet még én sem láttam.

De jóképű, sportos, jó megjelenésű férfit már láttam túlsúlyos, nagydarab, idősebb, stb nővel. Méghozzá nem ritkán.


"viszont csúnya vagy nagyon átlagos csóró férfit is láttam már bomba nőkkel"


Ilyet viszont elenyészően ritkán láttál. Létezhet ilyen nagyon-nagyon ritka kivétel, de nagyságrendekkel kevesebb, mint a fenti esetek.

Egészen egyszerűen azért, mert legtöbbször a férfi aki udvarol és a nő az aki választ. A bomba nő pedig nagy merítésből választhat. De itt a tegnapelőtti kérdés, ami arra irányult, hogy milyen férfival nem jönnének a nők össze soha. Saját magát remélem senki sem fogja meghazudtolni.

Azt elismerem, hogy átlagos férfit már láttam bomba nővel. Viszont fordítva többet.


"Ez tény,hogy a nők nyitottabbak ismerkedés terén,még egy csúnya férfivel is hajlandóak beszélgetni."


Na, ez az ami teljesen, totál baromság. Eleve onnantól ph@szság, hogy rendszerint és tradícionálisan a FÉRFI NYIT A NŐ felé. Aztan vagy fogadja vagy visszautasítja (a haverkodás ebben a vonatkozásban teljesen irreleváns, mellesleg ott is így van).


Emellett eltérőek az ideálképek is.

Véletlenül sem úgy értelmezendő, hogy a férfiaknak nem számítana a külső. Dehogynem számít!

Annak a férfinak is számít akinek a molett/kövér nők jönnek be.

Annak a férfinak is, akinek a nagyon alacsony vagy éppen nagyon magas nők jönnek be.

Annak a férfinak is akinek a nagyon vékony/nagyon izmos nők jönnek be.

Nyilván azért a többségnek nem ezek jönnek be, ez nem is lehet vita tárgya, de számottevő "rajongó táboruk" van nekik is.


Ezzel szemben mikor és hol a francban hallottál te (vagy bárki) olyat, hogy

"Nagyon tetszenek a 10-15 centivel alacsonyabb férfiak" vagy "de jó lenne egy 100 kilóval kövérebb srác" vagy "imadom a 30 kilóval könnyebb vézna és gyengébb fiúkat"?

Hol?? Mikor?? WTF?? EZEK a TÉNYEK.


Ismétlem, mert úgyis lesz aki beleköt, hogy nem arról van szó, hogy a férfiaknak nem számitana a külső, hanem hogy szélesebb spekrumban helyezkedik el az ideálképük. Leegyszerűsítve pl duci rajongó férfi van, de duci rajongó nő nincs. Ugyanez igaz a magasságra és még sok mindenre, pl több férfinak jön be a férfias nő, mint nőnek feminim férfi.

Van olyan férfi akinek az ideálja a nála teltebb vagy magasabb nő, de olyan nő nincs aki a nála kisebb férfitbtartana az ideálnak.

Mégegyszer: ez távolról sem azt jelenti, hogyva férfiaknak mindegy lenne a külső. Ők is szelektálnak, csak többféle ideálkép alapján.


"És innentől ha a férfinek vannak értékelhető tulajdonságai, még meghódíthatja a nőt."


Ez több sebből vérzik.

A nőknek is vannak a külsőn kivűl értékelhető értékeik. Pl az általad említett kedvesség, figyelmesség. Ezt hangsúlyozni sem tudom eléggé, hogy mennyire fontos. Hidd el, hogy van amikor ez önmagában is elég!

Másrészről mind2 nem esetében igaz, hogy más esetekben meg kevés, ha nincs meg a vonzalom. Akkor lehet bármilyen kedves az adott nő vagy férfi, nem fog menni. De ennek már semmi köze a nemekhez csak az egyénekhez, személyekhez.


Tisztázás végett mindezt elfogulatlanul írtam, mert abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy kezdeményeznek nálam a nők, de vak sem vagyok, ez viszont valami agyfacsaró-zsibbasztó hülyeség áradat volt. Amúgy ezeket amit leírtál el is hiszed??

2018. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
23%
A 31es és 55%os elmondott mindent.
2018. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
91%

#30: Tinder, tök király példa! :D Jöttetek többen a büdös férfiakkal. Tinderen nincsenek szagok... :D


"Tinderen voltam fenn, megnéztem a nőket is, hát van elég nagy különbség. Míg 10-ből 8 nő tetszett és szerintem jól nézett ki, 10-ből 8 férfire azt mondom hogy fúj."

Éééééés pont erről szól a kérdés! :D Tinderre még a férfiak is a legelőnyösebb képeiket rakják ki. Férfiként én ismerős tinderére ránéztem. Hát, közel sem olyan színvonalasak a nők, ahogy itt megpróbáljátok előadni. A putriban lőtt képek nem túl előnyösek, az agyonszolizott bőr nem igényes, a csücsörítés egyenesen vicces.

2018. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!