Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak sokkal kisebb szűkebb rétege az amelyik vonzó kategória?

Figyelt kérdés
Lehet írni hogy hisztizek vagy mit tudom én de úgy látom hogy egy férfinek sokkal nehezebb vonzónak lenni mint egy nőnek gondolok arra hogy egy nő akkor nem vonzó szinte csak ha nagyon kövér Ezzel szemben egy férfi ha nagyon kövér, de akkor is ha nagyon vékony ha alacsony egy nőnél Egy alacsony vékony nő is vonzó
2018. jún. 21. 14:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem jött azzal,hogy szegény nőknek milyen nehéz. Ezek tények amiket állítottam. Csak tudod egy igazán csúnya nő hamar észreveszi, hogy ő lehet akármilyen kedves,türelmes,figyelmes,sosem fog odáig eljutni,hogy egy férfi ismerkedést kezdeményezzen vele.Átnéznek rajt.Pont ezért ezek a nők nem is panaszkodnak. Vagy élnek tovább így, vagy próbálnak valamit tenni,hogy elfogadhatóan nézzenek ki.És igen,soha az életben nem láttam még szexisten kategóriájú férfiakat ocsmány bányarémmel az oldalukon, viszont csúnya vagy nagyon átlagos csóró férfit is láttam már bomba nőkkel.Ez tény,hogy a nők nyitottabbak ismerkedés terén,még egy csúnya férfivel is hajlandóak beszélgetni.És innentől ha a férfinek vannak értékelhető tulajdonságai, még meghódíthatja a nőt. Viszont egy férfi még általában beszélgetni sem hajlandó olyan nőkkel,akiket csúnyának tart,mert észre sem veszi őket.Ez az igazság.
2018. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
42%

# 11


Nőként is megmondom, hogy ez egy abszurd mese, ha trollkodásnak szántad, akkor be kell valljam, hogy jóféle.

2018. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a férfiak igénytelenebbek, és akkor sem feltétlenül hajlandóak változtatni, ha egyértelműen sikertelenek.


Nőként a csapból is az folyik, hogy soha egy percig nem lehetsz elégedett, egész örök életedben igyekezz húsz éves bombázó külsővel rendelkezni, különben nem érsz semmit. Teljesen másképp szocializálódik egy lány, még egy csúnyább arcú lány is ápolt, sminkel, csinos ruhát vesz fel, és reménykedik, hogy ez elfedi a hiányosságait.


Ezzel szemben rengeteg férfit látok, aki alapvetően jóképű, de olyan igénytelen, hogy fel se merül bennem, hogy bármi is legyen. Míg a kifejezetten népszerű pasik szinte csak azért népszerűek, mert igényesek, sportolnak, illatosak, jól öltözöttek. Egy csomó nem is néz ki olyan jól, csak férfias az összkép. De mondjuk míg tízből nyolc nő igényes, addig tíz férfiból szerintem max 2, 1 meg határeset.


Arányosan nézve, kb ugyanannyi jobb genetikájú férfi és nő van, csak nem egyformán élnek a lehetőségekkel.

2018. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
3%

"Senki nem jött azzal,hogy szegény nőknek milyen nehéz. Ezek tények amiket állítottam."

De. Akármikor felnéztem az oldalra, amint egy férfi leírta társkeresés terén, hogy valamivel kapcsolatban hátrányban van, azonnal jöttek a női válaszok, hogy nincs és a nőknek is abban ugyanolyan nehéz.

Attól, hogy valamit állítasz, az nem lesz tény. Főleg, ha naponta több olyan kérdés jön férfiaktól, hogy nem találnak barátnőt, mint nőktől.


"Csak tudod egy igazán csúnya nő hamar észreveszi, hogy ő lehet akármilyen kedves,türelmes,figyelmes,sosem fog odáig eljutni,hogy egy férfi ismerkedést kezdeményezzen vele."

Definiálnád a csúnya nőt? Többször is írtam már az oldalon az általam ismert legrondább lányról: Ronda arc, durván túlsúlyos, zsíros a haja folyamatosan és néha büdös. Van pasija és 2 ismerősöm hívta randira.


"És igen,soha az életben nem láttam még szexisten kategóriájú férfiakat ocsmány bányarémmel az oldalukon, viszont csúnya vagy nagyon átlagos csóró férfit is láttam már bomba nőkkel."

Én meg fordítva nem láttam nagyon. Gyk-n is volt olyan, hogy valaki nagyon pörgött a témán, hogy csúnya férfiaknak is milyen szép barátnőik vannak. Kértem képet, kaptam 3 párról. Az egyik képen a személyi edző srác volt rondának tartva és egy tök átlagos csaj volt szépnek... :D


"Ez tény,hogy a nők nyitottabbak ismerkedés terén,még egy csúnya férfivel is hajlandóak beszélgetni."

EZ TÉNY? Nem, ez nem tény. Ezt te állítod. Neten miért pörögnek a "bocs, van barátnőm?" szövegek? Miért kap egy csomó matchet tinderen még ronda nő is? Miért kap keveset egy csomó átlagos srác?


Amúgy én is úgy érzem, hogy simán troll vagy... :D



#13: "Nőként a csapból is az folyik, hogy soha egy percig nem lehetsz elégedett, egész örök életedben igyekezz húsz éves bombázó külsővel rendelkezni, különben nem érsz semmit."

Igazából a csapból is az folyik, hogy nőként dagadtan és szőrösen is egy istennő vagy, body positive és hasonlók.


"Míg a kifejezetten népszerű pasik szinte csak azért népszerűek, mert igényesek, sportolnak, illatosak, jól öltözöttek. Egy csomó nem is néz ki olyan jól, csak férfias az összkép."

Ez nem igaz. Akkor nem mondanák rájuk, hogy helyesek. Egy helyes pasi minimális edzéssel is már simán nagy csajozó lesz, de elég a fiúbandákban lévő átlagos alkatú, de helyes srácokra gondolni.



Az igényességet többen is írták. Rémlik, a 20 kiló alapozó, a lenőtt hajvég, a partiszemöldök és a teljesen egyforma női öltözékek? Az igényesség terén nőknél pont ugyanaz a helyzet, mint férfiaknál. Szimplán a férfiaknál egy átlagos szintű igényesség nem hordoz semmi pluszt. Pont ezzel a kevesebb az igényes férfi szöveggel mondjátok azt, hogy egy férfi kevesebb nőnek jön be, mint fordítva.

2018. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%

Ja, de azt a 20 kiló alapozót minden este le kell mosni, a lenőtt hajukat megmossák és megfésülik(meg formázzák) akkor is, és ha valaki nem is terveztet magának egyedi ruhákat, mintha attól lenne egyéniség, hogy kilóg a sorból valami ízléstelen ronggyal, legalább tiszta ruhát húz, ami nem gyűrött meg 2 számmal kisebb/nagyobb és legalább nem úgy mutatkozik, mintha a 90-es évekből tért volna vissza.


Amiket ti írtok, az szánalmas. Egy nő akkor is igényesebb, ha igénytelenül néz ki. Ti meg mosakodtok 2 naponta, általában retkesen fekszetek le és reggel zuhanyoztok, a fogmosás sem napi tevékenység, szőrös az egész fejetek, mert azt hiszitek, hogy a bozót a pofán akkor is férfias, ha nincs formára nyírva (nekünk meg a lábunk sem lehet borostás) , kanszagotok van, mert a dezodort nem tudjátok normálisan használni, retkesek a körmeitek, ami alatt vagy ott a kosz, vag, annyira lerágjátok, hogy az ujjbegyetek előredudorodik már,... Soroljam?


Nem sorolom, eleget utazok a 4-6 vonalán, sok a gusztustalan nő, de legalább kétszer annyi az a férfi, akinél imádkozom, hogy ne érjen hozzám, főleg ne ebben a melegben, mikor minden 2x olyan büdös.

2018. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
43%

#15: Nem az a szánalmas, amit írtam, hanem az, hogy nem tudtál összerakni egyetlen értelmes cáfolatot sem... :DDDD


A "TI" szövegetek meg ott bukott, hogy minden nap fürdök (nyáron sokszor napi kétszer, ha edzésre megyek, akkor napi kétszer), fogat természetesen naponta kétszer mosok, a fejem azért szőrös, mert a barátnőm imádja, kanszagom nincs, de dezodorom és parfümöm van, a körmöm nem retkes és nem koszos, rágni sem szoktam. Sőt, még nem is dohányzom.

2018. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer láttam egy pasit a buszon, úgy öltözött, mint egy lelenc, és szakmunkásbajsza volt. Fejben leborotváltam azt a borzalmat az arcáról, adtam rá egy sima inget és farmert, raktam rá izmot, NEM sokat, mielőtt jön a hiszti, mert nem volt se sovány, se kövér, ha minimálisan edzett volna, úgy nézett volna ki, mint Taylor Kinney. Ehelyett puhány Jenő a közértből.


Az a baj, hogy mások az elvárások. Egy nőnek az alapápoltsága sokkal "magasabb", mint egy férfié. Lenne meglepődés, ha holnapra minden nő csak annyira venné a fáradtságot, mint egy átlag pasi.

2018. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
11%

"Az a baj, hogy mások az elvárások. Egy nőnek az alapápoltsága sokkal "magasabb", mint egy férfié. Lenne meglepődés, ha holnapra minden nő csak annyira venné a fáradtságot, mint egy átlag pasi."


Fentebb írtam: Többször is írtam már az oldalon az általam ismert legrondább lányról: Ronda arc, durván túlsúlyos, zsíros a haja folyamatosan és néha büdös. Van pasija és 2 ismerősöm hívta randira.


Igen, valóban meglepődnétek.

2018. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
64%

Arról nem tehetünk, hogy ti még a szitát is megdugnátok, ha beférne a farkatok, mert aok lyuk van rajta. :'D



A pasiknak úgy látszik, van gusztusa az ilyen nőkhöz is és biztos akad szép számmal férfi, aki az említett kolleginát is túlszárnyalja ápolatlanságban.


Viszont mivel a nők TÖBBSÉGE kényes a személyes higiénére és átlagban sokkal igényesebb, mint a férfiak átlaga, sokkal jobban szemet szúr neki, ha egy férfi tisztasága a disznótól emberig tartó skálán inkább a disznó felé konvergál. És sokkal kevésbé toleránsabb is ezt illetően.


A férfiak többsége érzelmileg nem olyan ingadozó, mint a nők, átlagban. Emiatt a férfiakat is kiborítja az, ami egy átlag nőnél hangulatingadozás a ciklus bizonyos pontján. És hisztinek hívja. Mi meg észre sem vesszük, mondjuk én nőként is utálom az érzelmi hullámvasutat, a drámát meg a nyavalygást és nem igazán szoktam bőgni, csak ha valaki meghalt, de attól még annak, aki ebben a "rossz jellegzetességben" kívülálló, qrvára idegesítő lehet az is, ha valaki csak egy kicsit nyűgös. Így van ez fordítva az ápoltsággal. Sokkal finomabb a bőrünk, érzékenyebbek vagyunk a szagokra stb... Sokkal jobban számít, hogy milyen a párunk ebből a szempontból és bizony nagyobb eséllyel zárunk ki emiatt embereket.

2018. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Miért a nők hibásak azért, mert igénytelen férfiakat ismersz?
2018. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!