Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak sokkal kisebb szűkebb rétege az amelyik vonzó kategória?

Figyelt kérdés
Lehet írni hogy hisztizek vagy mit tudom én de úgy látom hogy egy férfinek sokkal nehezebb vonzónak lenni mint egy nőnek gondolok arra hogy egy nő akkor nem vonzó szinte csak ha nagyon kövér Ezzel szemben egy férfi ha nagyon kövér, de akkor is ha nagyon vékony ha alacsony egy nőnél Egy alacsony vékony nő is vonzó
2018. jún. 21. 14:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#19: Te is kihelyezted igényességre, amikor egyáltalán nem erről szól a kérdés.


Hahó, emberek! :D Ti komolyan azt állítjátok, hogyha egy férfi igényes, akkor automatikusan olvadozni fognak utána a nők?

Az itteni sikertelen férfiakat általában automatikusan igénytelennek bélyegzitek, amikor sokszor erről szó sincs, csak szimplán nem helyesek.

2018. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Épp ezt mondjuk, hogy még addig a szintig sem jutottak el, hogy az igényesség alap legyen. Akkor érdekli őket, hogy a nyeszlett/dagadt testük tetszik-e valakinek? Nem, csak fogadják el úgy, ahogy van, és feküdjenek alá.
2018. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
82%
#22: De ez egyszerűen nem igaz olyan szinten, ahogy itt írjátok. Belehet menni bármelyik egyetemre: A srácok többsége nem lesz igénytelen. Műszakira járok, a mérnökök közötti srácok fele kondizik és alig van pár srác, aki igénytelen lenne. A 40 éves szakmunkásokat és a 30 éves kirekesztett gyerekkorral rendelkező férfiakat ne állítsuk már be általánosnak, mert ugyanannyi nő is igénytelen a zebramintás cuccokban meg a gumicsizmákban, partiszemöldökkel.
2018. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
63%

Nem, egy szóval sem állítottam, hogy olvadozni fognak. Azt viszont igen, hogy sokkal több férfivel voltam úgy, hogy "ha adna magára jobban, tetszene", minthogy csak szimplán ne jött volna be. Egyszerűen undorodtam, nem akartam hozzájuk érni, mert olyan koszos, ápolatlan látszatot keltettek.


Főleg mikor belegondolok, hogy azokkal a körmökkel megérint, meg hogy az a kopott, vöröses szőr, ami ott fityeg az állán és olyan, mintha mocskos lenne, valaha az arcomhoz/számhoz ér... Brr, nem, undorító.


Nagyon sok embert csak azért utasítottam vissza, mert gusztusom nem volt hozzá. És nem azért, mert nem jött be az arcszerkezete vagy akármi.

2018. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%
Ha lenne egy király kamerám, csinálnék egy valóságshowt, ahol gyk-s nők vadásznának az utcán igénytelen férfiakra és raknák őket rendbe! :D
2018. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsére nem kell senkit megváltoztatnom azért, hogy legyen valakim. :) De hogy több a tiszta nő, az biztos. És ha már annyira akarsz videózgatni a műszakin, szívesen videózgatok neked a BTK-n. Egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan nő van, aki ápolatlan vagy rosszul néz ki annyira, hogy ne akarnék hozzáérni. Full heteroként is. Senki sem mondta, hogy nincsenek igényes pasik, a páromat sem nekem kellett kipucolnom, sőt, ő parancsolt rá a lakótársaira is, hogy ne éljenek patkány módjára... De kevesebben vannak, mint a nők.
2018. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
11%
#26: Látod, ez az! :D Többször is leírtam pl. a partiszemöldököt. Persze, hogy vannak igénytelen férfiak, de ugyanennyi igénytelen nő is. Söröztem együtt btk-s lányokkal, csinosak voltak, viszont a stílusuk annyira alpári volt, hogy már srácként éreztem magam gázul... :D
2018. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a srácoknak nem csak a stílusuk alpári. Ne keverd ide a belsőt, szó sem volt most arról, ki milyen istenkirály személyiség az ocsmány, büdös külsője mellé és micsoda fertő a szép külső ellenére.


Nem tudsz mással érvelni, vagy mi van? :)

2018. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Nem tudsz mással érvelni, vagy mi van? :)"

Mi ellen kéne pontosan érvelni? A partiszemöldökös része az érvelésemnek még mindig át lett ugorva. Az általam leírt dolgok többségére odalett vágva egy piros kéz, de semmi ellenérv vagy cáfolat :D

Mantrázzátok, hogy a férfiak közt sokkal több az igénytelen. De, ez egyszerűen nincs így vagy maximumom az idősebbek között. A fiatal férfiak ugyanúgy adnak a külsejükre, mint a nők. Ráadásul, nőként kb. minden ruhapárosításra rálehet húzni, hogy az jó, miközben nem :D

2018. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
46%

Azért mantrázom, mert ha kimegyek az utcára, oroszlánszagot, bimbók által kifeszített pólót, kikopott szakállat vagy szakmunkásbajszot és ocsmány körmöket látok, fejre lapult, izzadt hajjal és igénytelenül gyűrött/mosott ruhával.


Tinderen voltam fenn, megnéztem a nőket is, hát van elég nagy különbség. Míg 10-ből 8 nő tetszett és szerintem jól nézett ki, 10-ből 8 férfire azt mondom hogy fúj.


Igen, sok ferfi néz ki jól az utcán, de sokkal több nő. A kérdés pedig erről szólt, nem arról, hogy mennyi a férfiak között a vonzó. A nőkhöz képest szűkebb réteget tartok gusztusosnak. (azt meg meg sem említem, hogy az igényesebbek többsége meg lekötözhetetlen, mert az már nem erre a lapra tartozik, szóval az ember nagy nehezen kivárja a jót, mint ahogy én tettem, vagy ha nem akar egy két lábon járó stresszfaktor fszt az életébe, megtanulja befogni az orrát és leoltani a villanyt) A kivételekkel meg lehet jönni, teljesen leszarom, hogy Jóska nem olyan, Icuka meg ocsmány és van pasija. Az arányok másak.

2018. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!