Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek ezt elutasításnak kell vennem? Ne nyomuljak mert csak égetem magam?

Figyelt kérdés
Bátor voltam és messengeren ráírtam a férfira aki tetszik, de még nem nagyon beszélgettünk eddig, látásból ismerjük egymást. Pár mondatot váltottunk csak, ő nem kérdezett semmit csak válaszolgatott. A végén írta hogy valamikor beszélgethetnénk személyesen. Én kérdeztem hogy hol gondolta. Erre azt írta azt még majd kitaláljuk. Mondtam hogy részemről okés a dolog, elpirult szmájli stb. De erre már csak annyit írt hogy rendben. Nem vitte tovább a beszélgetést, én meg nem akartam tovább nyomulni. El sem köszöntünk, én erre a rendbenre már nem írtam vissza. Tegnap este óta ő sem írt semmit, pedig ma is találkoztunk személyesen de csak köszöntünk egymásnak. Akkor ez egy szépen fogalmazott visszautasitás volt? Azt nem hiszem hogy csak bátortalan, már bőven túl van a 30-on.
2018. jún. 21. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Mivel ő hozta fel a személyes beszélgetést, így nem hiszem hogy elutasításnak kellene venned.
2018. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

ha akarna tőled valamit, már ugrott volna a lehetőségre.


vagy éppen mással randizik, aztán ha nem jön össze a lóval, ráír a szamárra...


én hagynám.

2018. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

"Bátor voltam és messengeren ráírtam a férfira aki tetszik, de még nem nagyon beszélgettünk eddig, látásból ismerjük egymást."


Ezen mi a bátorság?

2018. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

En rogton ket idopontot ajanlok egy egy konkret helyszint ilyenkor. En nem felek a visszautasitastol. Itt legalabb kielezodik,h talalkozunk vagy nem.


akkor is ki kell allni,ha semmi eselyt nem latsz a gyozelemre.


N/36

2018. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

egy nőnek igenis nagyobb bátorság kiell kezdeményezni szóval már jár az elismerés részemről.


Mivel ő írta hogy személyesen is beszélhetnétek így nemhiszem hogy közömbös vagy neki.

Írj neki hogy x napon neked jó lenne!

csak ennyit aztán ha innestől nem veszi kezébe az irányítást akkor hagyd a fenébe

2018. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Vagy udvariasságból mondta (mint amikor megkérdezik, hogy hogy vagy, de nem érdekli a válasz), vagy eltett a listára. Láthatóan nem hatottad meg.
2018. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem ez nem elutasítás csak épp nincs tőled elájulva. Ezért nem ugrik rögtön a kínálkozó alkalomra. Ha épp nem lesz más dolga akkor akar majd találkozni. Ezt szerintem függőben hagyja mindaddig. Persze az is lehet, hogy eddig nem igen figyelt fel rád de most, hogy a látókörbe kerültél jobban odafigyel és rájön, hogy mégiscsak jó lenne az a találka. De ez is sok mindentől függ, pl. nem tudjuk nincs-e barátnője akiről esetleg nem tudsz stb.
2018. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 WheneverYouWant ***** válasza:
46%
a franc tudja... de ne keresd a 30 éveseknél ezt a mostani gyerekes írogatás logikáját hogy midnenre kell még valamit írni... mint a telefonba hogy te teddd le... nem tetted lee.. és se tettem le... az a generáció valahogy nem maradt óvodás szinten
2018. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Semmiképpen nem elutasítás de hogy megölni sem öli meg magát érted az biztos.
2018. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Interperszonális kommunikáció egyszeregy: ne adj, ne keress és ne fogadj el másodlagos jelentéseket. Ne akarj többet tudni a konkrét információnál, mint amid van, mert félre >fogod< érteni.

Azt mondta, hogy beszélgessetek élőben. Ennyit tudsz, nem többet, nem kevesebbet, tekintsd ezt érvényesnek. Akarsz vele még beszélni? Ha igen, akkor kérdezz rá, hogy mikor, hol. Ez nem nyomulás, ez egyszerű, alapvető információcsere.

2018. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!