Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gatlasos emberkent hogy nyomuljak discoban?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nekem ez nem megy hogy csak ugy odamegyek valakihez es tapizom minden szo nelkul. En par szot valtanek vele de a duborgo zene miatt azt sem lehet. Oszinten ilyen helyen masok hogy nyomulnak a masikra? Odamegyek moge es tancolok vele es vagy eltol vagy nem? Vagy szembol megy az ember vagy hogy szokas ezt?

19/F


2015. szept. 17. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem viccnek szantad, de ezen jot mosolyogtam.
2015. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen tényleg én is csak elröhögtem magam. Hát ha ez most nem kamu kérdés, akkor ezek közül egyiket se próbáld ki, mert az kudarc. Meg ne nyomulni akarj, hanem ismerkedni, még ha csak egy estére akarsz is valakit. Mi az, hogy tapiznál? Ezt még is hogy képzeled? Meg oda mgöé táncolni?? Gondolom oda is dörgölőznél ?!? Gíy nem nőt kapsz hanem pofonokat! Ez nem ismerkedési forma hanem zaklatás.
2015. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj itt fejlett szociális etikettre, formalitásokra, elmélyült beszélgetésekre, életreszóló testi-lelki kapcsolatokra.


Inkább gondolj az állatokra, amik mikor már látják h a nőstény kellően pucsít, odamennek mögé, aztán vagy lesz szex, vagy nem.

Válassz ki egy csajt, ha már nagyon részeg elég ha mögé mész, ha még nem akkor valami szia, és kellően bájos vigyor után valami lötyögésbe belekezdhettek. 1-2 szám után már mehet a tapi, hiszen nyilván ők is megdugatni magukat vannak ott, ha látják h tétovázol, egy más alfa-hím után néznek.

Megy vagy nem megy, egyszer próbáld ki, aztán majd belejössz. Hajts fel 2-3 tequilát úgy könnyebb lesz. Minimum 10 csajnál próbálkozz be, abból 1 biztosan hagyni fogja magát. Ha 10-ből 10 elhajt, akkor magadba kell nézned: 1 év gyúrás, új frizura, drága cipő, ing, meg egy jó kocsi, és utána próbálkozhatsz újra.

2015. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát sajnos(?) nagyon korrektül fogalmazta meg az előző kolléga, ez így van.


Pont ezért én nem is nagyon szeretek ismerkedni, nyomulni diszkóban. Az emberek itt élik ki az állati ösztöneik egy részét. :D Viszont jókat táncolni jó zenére szeretek. Néha annyira megfeledkezem magamról, hogy valószínűleg nagyon jól tolhatom a táncot és a csajok kezdenek el nyomulni. :D

2015. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!