Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni hazas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni hazas emberkent, hogy beleszerettel valaki masba?

Figyelt kérdés

nem terveztem..

nem tortent es nem is fog semmi tortenni a ferfival aki annyira vonz, mert 1. sosem csalnam meg a ferjem 2. o is hazas. Buntudatom van amiatt, hogy eros erzeseim vannak valaki mas irant, aki nem a ferjem. Felorol az erzes. Utanna olvastam es latom megtortenik az ilyen, de hogy lehet ezt feldolgozni lelkileg? hibas vagyok, hogy ez megtortent?


Kerlek ne itelkezzetek. En is azt tettem azelott, most meg itt vagyok..


27 N


2015. júl. 31. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyilván azért szerettél bele vki másba, mert a házasságodból hiányzott valami, ill. valami nem működött jól.

Ezt kéne végiggondolni, h mi volt a hiba és ehhez mérten tudnád feldolgozni azt, hogy másba szerttél.

Amúgy nem lehet, h ez inkább egy új iránti "rajongás"? Kilépés, kivágyás a régi megszokottból?

Gondolod végig, hogy el tudnád e érte hagyni a férjed, ha ő egyedülálló lenne. Érne e számodra annyit, vagy csak tetszik ez az érzés, hogy szerelmes vagy, amit esetleg férjednél már nem érzel.

Tehát ne legyen bűntudatod. Gondold ez alapján végig, amit írtam és talán neked is világosabb lesz, h miért alakult így.


30N

2015. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bence_ ***** válasza:

Ezért fontos, hogy őszinte kapcsolatod legyen. Ahol oda tudsz menni a férjedhez, hogy Figyelj baj van. Baromira tetszik ez a Józsi gyerek. Mivel neked kéne őrülten vonzanod ezért találjunk ki valamit, hogy így legyen.

Párod, együtt kell megoldanotok dolgokat. Tudnotok kéne mindenről hiszen Önmagad vagy.

2015. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bence_ ***** válasza:

Természetes, hogy vannak érzéseid. Ember vagy!

Hogyan kezeled az egy lényeges pont.

2015. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most jön az hogy egy nőnek ki kell teljesedni és a férfi nem adott meg mindent hát vessen magára. De ha egy férfi csinálja akkor nem számít hogy miért. Csak mocskos farka után menő férfi lesz. Ugye nők? Itt erről már vagy ezer kérdés született.
2015. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a ferjem nem ezt erdemli az a helyzet..
2015. júl. 31. 08:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem persze hogy nem ezt érdemli. De ostromolni fognak a fiatal fiúk. Több vágyat fogsz érezni a fiatalságuk iránt hogy mennyivel többet adhatnak. Elcsábulsz. Mert egy mai nőnek miért érdekeljen bármi is hiszen neked jár. Megfogod csalni. Hazudhatsz vagy elmondod. Mindegy. Gyorsan elhagyod hogy ne lásd a szenvedést a szívében. Vagy dühös leszel az érzéseidre és megkérdezed magadtól. Impotens az én párom? Kitud nagyon elégíteni? Ha igen de te többet akarsz akkor otthon döntsd le. Vadul akard a farkát mindenét mutasd ki mit kívánsz. És lehet hogy tökéletes lesz a kielégülés. Ha ezt nem teszed nem lehet sokáig a vágyaknak parancsolni. De semmi gond. Lesz majd egy újabb egyedül álló férfi, a volt párod, aki megpróbál elérni majd egy nőt. Hogy mit rontott el nem tudja. Csak viszi magával és nem mer róla másnak beszélni nehogy kinevessék.
2015. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem fiatal fiurol van szo, hanem egy nalamnal idosebb ferfirol..
2015. júl. 31. 09:40
 8/10 anonim ***** válasza:

viszonzott dologról van szó? ezzel a férfival beszéltetek már erről?


amúgy meg azt tanácsolom, próbáld meg ezeket az új impulzusokat a férjed irányába fordítani, vagy hogy egyszerűen fogalmazzak éld ki magad rajta, lehet hogy pont ez visz egy új színt, lendületet a kapcsolatotokba, az a pillanatnyi fellángolás meg majd lecsillapszik (talán)


:)

2015. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetbe kerültem :(

Szemét egy helyzet.


Ha gondolod, priviben beszélgethetünk.

2015. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bence_ ***** válasza:

"férjem nem ezt éedemli"

Micsoda önsajnálat.

Férjed egy őszinte nőt érdemel te meg egy őszinte férfit.

Ha ezt nem tudjátok megbeszélni akkor minek vagytok együtt? Ez így a társas magány.

2015. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!