Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket irritál, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket irritál, ha egy csaj cuki, tud is róla, és nagyon túljátssza a szerepét? Az ilyen "jaj én vagyok a kis cuki lány aki felhúzza a vállát és nagyokat pislogok" típusú lányokra gondolok.

Figyelt kérdés
Meg az ilyen "csak fiúbarátaim vannak, de nem vagyok ribi, csak olyan pasis vagyok mert megiszom a sört haverokkal a romkocsmákban, és böfögök és úgy bírnak a pasik, jaj hogy ilyen kis laza vagyok, meg odanyomom tánc közben a kis popsimat véletlen minden pasinak, meg az életem minden momentuma arról szól, hogy mindenkinek álljon a farka körülöttem" típusú lányokra gondolok. Ismertek ilyet?
2018. jún. 19. 18:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
#8: Na, itt a tipikus gyakoris nyomi, aki nem kell a nőknek, ezért itt sírdogál.
2018. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

# 12


Mutass tőlem egy sírdogáló kommentet

Szerintem te lehetsz egy frusztrált örök szűz, aki itt éli ki a depresszióját

2018. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ő mondja magára, hogy cuki te nagyon okos. Ez hol van kőbe vésve, hogy a cukiskodás csak pozitív lehet? Egyébként rohadtul nem jön be, ráadásul félig-meddig cigó, gondolom magatokból indultok ki, hogy sok csajt nem kaphattok meg a környezetetekben, és ezért le szoktátok őket savazni.
2018. jún. 19. 20:07
 14/19 anonim ***** válasza:
Az ilyet addig kell ütni amíg mozog 😊
2018. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérező írja a kédésben:

"Titeket irritál, ha egy csaj cuki, tud is róla,"..


Kérdezem, ez hol cuki???

Válasz:"Ő mondja magára, hogy cuki te nagyon okos. "


Aha, jó.Nincs több kérdésem...

2018. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Aki nem a kérdésre válaszol, és itt vergődik, az mit érez?

Magára ismert? Verte az apja?

2018. jún. 19. 20:35
 17/19 anonim ***** válasza:
37%

Ez tipikusan az a ringyó, akiből egy okos, talpraesett, vagány csaj, aki TÉNYLEG a srácok kedvence baráti körben, kihozza a hisztis kis libát egyetlen jól célzott beszólással.


Gyakoroltam már ilyeneken, csak jelezni kell feléjük, hogy amit csinálnak, az egyrészről nevetséges, másrészről mindenki tudja, miről szól. Kell valaki, aki letöri a szavukat és normális viselkedéssel/tartalommal elveszi tőlük a rivaldafényt, aztán már koccannak is.

2018. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én a kiegészítésben leírt fajtát ismerem, csak mondjuk ő nem k...lkodik, szóval a "laza vagyok"-ig bezárólag. Fú, nagyon idegesítő a csaj. Nem feltétlen rivalizálás szinten, hanem emberileg. Tipikusan az a csaj, aki azt hiszi, azért, mert különleges meg kúl, szabad utat kap ahhoz, hogy másokról tahó módon beszéljen meg kevésbé vegyék komolyan a szemétségeit, mert hát őtőle mindent el kell fogadni, mert ő legalább nem tucatlány. Közben meg egy nála feleannyira gonoszkodóan viselkedő, de szebb vagy klasszikusabban csajos lányra meg fúj, hogy mekkora tapló :D.


Ilyen túljátszósan cukiskodó csajt nem ismerek... sztem az nem idegesítene annyira, jót röhögnék azon, hogy mennyire debilnek tetteti magát :D.

2018. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy a környezetemben azt vettem észre, hogy azoknak a csajoknak a nagy része, aki fennhangon hangoztatja, hogy "nyajjjj... a csajokkal nem találom meg a közös hangot, mert hisztiseeeek meg szemeteeeeek... a srácok jobb fejeeeeeek"... mármint ezek közül azoknak, akik amúgy külsőre kifejezetten csajos csajok meg szépek, a nagy többségük azért nem jön ki jól a többi csajjal, mert Ő MAGA a tipikusan szemét hisztikirálynő, és nem tudja elviselni, hogy nem ő van csajként a középpontban. Pasik között meg ja, főleg, hogy kész udvartartása van, mert ált. ilyenkor a "haver" pasik mind csak azért őgyelegnek körülötte, mert hátha letolja a bugyit.


Érdekes módon a tényleg fiúsabb lányok, akik tényleg jobba megtalálják a hangot a fiúkkal, nem hangoztatják véres szájjal, hogy "azééééééé', mert a lányok szemetek", mert nem gondolják, hogy ezt nekik 200x el kell mondaniuk mindenkinek, hanem csak szimplán barátkoznak.

2018. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!