Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket irritál, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket irritál, ha egy csaj cuki, tud is róla, és nagyon túljátssza a szerepét? Az ilyen "jaj én vagyok a kis cuki lány aki felhúzza a vállát és nagyokat pislogok" típusú lányokra gondolok.

Figyelt kérdés
Meg az ilyen "csak fiúbarátaim vannak, de nem vagyok ribi, csak olyan pasis vagyok mert megiszom a sört haverokkal a romkocsmákban, és böfögök és úgy bírnak a pasik, jaj hogy ilyen kis laza vagyok, meg odanyomom tánc közben a kis popsimat véletlen minden pasinak, meg az életem minden momentuma arról szól, hogy mindenkinek álljon a farka körülöttem" típusú lányokra gondolok. Ismertek ilyet?
2018. jún. 19. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
cukii cuki vagyok szeretnek is a nagyok lalal lalalalal lalalallalala
2018. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Ennek semmi köze a cukihoz, így azt nem tudja túljátszani. Ez csak egy figyelemhiányos, idióta p-csa, aki igényli a feltűnést.
2018. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Személyesen nem, de páromnál épp egy ilyen romkocsmás verzió próbálkozott. Azóta sok mindent megtudtam róla. És ő pont ez a 2000 ismerős facén, aminek 90%-a férfi.... Kis tüncsi.... :D
2018. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Ismerek. A párom egyik csajhaverja is ilyen...volt, amíg helyre nem tettem, hogy nem akarok gyereket nevelni, főleg nem azt, amit nem én szültem, főleg nem úgy, hogy a pasimat húzza le piában és tudja, hol a helye, különben meg fog egymással gyűlni a bajunk.


Azóta eltávolodtak kicsit egymástól, de a párom sem bánja. Csak ő olyan, hogy nehezen tud nemet mondani.


Amúgy nekem is kb csak fiú barátaim vannak, mert fiús is vagyok, mérnöknek is tanulok, sosem jöttem ki a lányokkal, mert nyafkák és ribik többségükben, de nem fogom eljátszani emiatt, hogy farkam van és tudom, hogy kell egy felnőtt nőnek viselkednie. És így is bírnak, sőt.

2018. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Bhaszki most konkrétan leírtad a volt gimis osztálytársnőmet... mindig egy kicsit sajnálatra méltónak tartottam, de nagyrészt jah, irritált... de a pasik am valóban szívesen megdugták, ő meg ezt akarta, szal win-win... ezt sosem irigyeltem tőle. :)

Valamit amúgy kihagytál; ha valakinek nem tetszik a viselkedése, akkor az illető irigy!!4!!négy!!!

Mivel a kapcsolatunk eleinte barátságnak indult, mertem őszinte lenni a “hölggyel”, mire természetesen én csak irigy voltam... konkrétan el “kellett” halásznom egy pasit az orra elől, h leessen neki; ezt én is, és bármelyik másik nő is tudja produkálni, ha akarja... mondjuk szegénykém a mai napig szentül hiszi vhol, hogy ha egy-tíz-ötven pasi meg akarja dugni (hiszen nőből van és kelleti magát), az valamiféle érdem, teljesítmény a részéről. Hát ez van, nem vagyunk egyformák...

2018. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
A férjemnek volt egy ilyen kolléganője. A végén már megkérdeztem, hogy ez szerinte rendben van-e, hogy minden nap telefonálgatnak nevetgélve."Csak kollégák vagyunk" Ja, jó. Akkor költözz oda hozzá.
2018. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
Kérdezőt vagy most dobták, vagy rohadt irigy. :D
2018. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Már vártam, hogy valami frusztrált hülyegyerek bepofázzon.
2018. jún. 19. 19:33
 9/19 anonim ***** válasza:
15%

Csak én nem értem, hogy a cuki jelző hogy jön ide???

A cuki egy pozitív jelző, te pedig egy kényes, r_panckodó pi.tsa viselkedést írtál le.


Btw rám sokan mondják, hogy cuki vagyok, bírnak a pasik, és q.rvára nem r*.banckodok.. A sört szeretem és nem játszom meg magam, táncolni meg nem táncolok eleve mindedféle suttyóval, pláne nem dörgölőzöm hozzájuk.


A nem játszom meg magam alatt tehát azt is értem, hogy egy szimpla, terészetes, nőies személyiségem van. Úgyhogy kikérem a cuki lányok nevében, hogy párhuzamot húzz a fentivel velük...

Bár hogy rád is rá térjek: az is érdekes, hogy te a fentit miért tartod cukinak?.. Szóval bejön a csaj, csak épp ignorál gondolom és most kiadod a mérged?


Ja, hogy a kérdés valójában nem a cuki lányokról szól (köze sincs hozzá), hanem az ismerősödről, akit nem tudsz megdu.gni.

2018. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
A frusztráció a te kérdésedből süt. :D
2018. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!