Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexkapcsolatból párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Jelenleg benne vagyok egy szexkapcsolat féleségben, viszont nem szokványos, mert nem csak annyi hogy feljön lerendezzük és viszlát, hanem baráti a viszony. Olyan érzés mintha a barátnőm lenne ha együtt vagyunk és szerintem ő is többet lát bele. Van olyan köztetek, akiknek az ilyen szexkapcsolata átalakult? Mindketten 21 évesek vagyunk.

2018. jún. 18. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne nagyon várj egy ilyen kapcsolattól többet.
2018. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem csak pozitív tapasztalatom van ilyen téren. A legutóbbiból egy nagyon jó kapcsolat lett és együtt voltunk két és fél évig.
2018. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Házasság lett belőle ☺
2018. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Naponta megkérdezi valaki. :D Nyilván le kell ülni egymással és őszintén kommunikálni arról, ki mire vágyik. Ha te titkon többet akarsz a másiktól, akkor inkább ne menj bele ilyen kapcsolatba, mert hátha több is lesz belőle.
2018. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudok példát olyanra amikor kapcsolat lett belőle, de sokkal több olyanról hallottam ahol csak az egyik félnek lettek érzései a másiknak meg nem. Most ezt így nyilván nem tudjuk megállapítani, főleg hogy simán lehet hogy csak te látsz bele dolgokat és a másik nem akar többet. Nekem is volt szaxkapcsolatom, nem csak lezavartunk egy menetet hanem utána egymásnál is aludtunk, gyakran beszélgettünk nap közben, megvolt a baráti viszony mégse lett belőle kapcsolat.

Csak azért mert nem szimplán dugtok és mindenki megy haza nem következik hogy ebből szerelem is lesz

2018. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, ez az egyik ( szerencsés) megoldás, ennek az amúgy zsákutcának a végén... Igen van néha happy end.
2018. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj már a lánnyal. Lehet csak arra vár, hogy te hozd fel neki, hogy lehetne ez egy igazi kapcsolat is.
2018. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Eddig fel se merült bennem, hogy lehetne-e komolyabb, de tegnap kézenfogva sétáltunk a városban és a barátai előtt megcsókolt, mikor elköszöntem tőle. Én ilyet nem csinálnék, ha nincs mögötte érzelem, aztán elgondolkoztam ezen az egészen. Majd finoman rákérdezek.

2018. jún. 18. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem ilyenből alakult a házasságom, de inkább ne mentem volna hozzá, végül válás lett belőle. Szerintem ne erőltesd, valószínűleg másokkal is összefekszik rajtad kívül. :) F
2018. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!