Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból rendes párkapcsolat kialakulhat?

Figyelt kérdés
Volt már 2 szexkapcsolatom, mind a kettőből én jöttem ki rosszul, mert kialakultak az érzelmek részemről. Most ugyanez a szituáció..adott egy jó pasi, aki csak szexet akar, az ismerőseim mind azt mondják, hogy vágjak bele, mert lehet összejövök vele komolyabban, mert hogy sose lehet tudni. De szerintem ilyen max a tündérmesékben létezik.
2018. jún. 11. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Persze
2018. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg?
2018. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Harom a magyar igazsag, dobd oda magad a harmadiknak is, hatha majd vegre valaki tobbet fog latni benned mint egy lyuk meg ket mell... meltosagod merre jar?
2018. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kivételek mindig akadnak, de mivel a pasik egyszerűbben "működnek" mint mi, nők, ezért kevés az esély rá,hogy amennyiben szexkapcsolatot akarnak, kizárólag azt, abból több lesz.


De nem értelek...ha Te komoly kapcsolatot szeretnél miért szexkapcsolatba mész bele kezdésnek, és miért nem eleve olyan kapcsolatra törekszel ami párkapcsolatként alakul?


Nekem is volt szexkapcsolatom, lerögzítettük az elején mit várhatunk el a másiktól, de nem is kellett túlragozni, tudtuk mindketten.A szexkapcsolat kizárólag a kellemes órákról szól, minden sallang/bonyodalom/kötelezettség nélkül.Aki erre törekszik pont azért teszi mert nem szeretne tartós párkapcsolatot.

Kialakulhatnak érzelmek,de ahhoz többet kell találkozni, más közegben, más programokkal és más jellegű érzelmekkel.

A szexkapcsolat eleve arra korlátozódik,hogy pár óra után elválnak, és ismételt találkozás újra csak arról szól, ami a lényege, nem többről.


Nem mindenki alkalmas ezekre a kapcsolatokra, szerintem lehet,hogy Te sem ha mindkettőben érzelmek alakultak a részedről.


Normál párkapcsolathoz is hozzátartozik a szex, ne arra törekedj,hogy ezzel hódíts.

2018. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2 szexkapcsolatom volt és mindkettőből rendes kapcsolat lett.

Bár az egyikért nagyon meg kellett szenvednem, de most is tart és hihetetlenül boldog vagyok

2018. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen, mi vagyunk az élő példa. Mindketten csak szexet akartunk. Ma van a házassági évfordulónk.


De ha adhatok egy tanácsot: TE ne ugorj ebbe bele. Mert TE nem csak laza szexet akarsz, a pasi meg igen. Ilyenkor butaság úgy belemenni, hogy majd csak megszeret. Nem, nem fog a szex miatt beléd szeretni. Mindegy, hogy mennyire vagy készséges és odaadó. Sőt, pont ezért leszel a szemében értéktelen, mert könnyű megkapni, és később is első füttyre mindent megadsz neki. Nem kell küzdenie, nem fektet be energiát, nem tart értékesnek.

Ebből kapcsolat maximum akkor lehetne, ha meg tudod tornáztatni, ha küzdenie kell, hogy megkapjon és megtartson. De te nem fogsz nemet mondani, mert félsz, hogy akkor a játék véget ér. Ilyenkor mindig benne van a pakliban, hogy könnyebb préda után néz, te meg ott maradsz az összetört szíveddel.

Szexkapcsolat csak az olyan érzéketlen nőknek jó, akik úgy állnak a szexhez, mint egy férfi. Önzőnek kell lenni.

2018. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval te azért mész bele egy szexkapcsolatba, odalökve magad, mert reménykedsz, hogy hátha kapcsolat lesz belőle? ne haragudj, de te látod hogy mennyire buta, kihasználható nőnek állítod be magad a leírásban? Ha kapcsolatot akarsz, akkor kapcsolatot keress, ne pedig szexkapcsolatoktól reméld a megváltást.
2018. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Minden nő ebben reménykedik. Cicáim, ideje lenne felébredni:) Kevés nő forgatja olyan jól a lapokat, hogy egy ilyen embernek ő legyen az utolsó a sorban
2018. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
A nememtől függetlenül, engem kifejezetten zavarna, ha valakivel szexkapcsolatban egyezek meg és elkezdene nyomulni, meg többet akarni. Ha párkapcsolatra meg elkötelezettségre vágynék, akkor nyilván azt keresnék, nem pedig szexkapcsolatot.
2018. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!