Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is jó érzéssel tölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is jó érzéssel tölt el kicsit, mikor az exeteknek nagyon csúnya barátnője van?

Figyelt kérdés

Egy dagadt, legalább 90 kilós és csúnya cigány lány.

Nem rasszizmus stb.

Viszint pont engem kritizált az alakom miatt, mert fogytam a modell homokóra alakomból betegség miatt és nem olyan kerek a fenekem. A köcsög.


Sajnâlom a lányt, de ma akaratlanul akkorát röhögtem, mikor cammogott a volt pasim után.


Nincs benne semmi, de ez hatalmas önbizalmat ad.


2018. jún. 11. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Mindjárt gondoltam, hogy a volt palid valami lecsúszott hülye lesz, te pedig fényes karriert futottál be addig....
2018. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Engem, nem minősít, mert akkor nagyon jó pasi volt, az összes lány engem irigyelt a gimiben. És nagyon rendes is volt.


Most meg, kétsuer elvették a jogsiját, most is azért van itthon.


Engem nem minősít, hogy másfele ment el az élete.

2018. jún. 11. 23:28
 13/18 anonim válasza:
34%

Azt írogattam hogy engem mi töltene el jó érzéssel kedves királylány.


Probléma?

2018. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

2-es komment :D

#murderedbywords

2018. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem leszek álszent: igen.


De nem azért, mert rossz neki, vagy hasonlók, biztos szépnek tartja. Egyszerűen csak rengeteg problémám volt a külsőmmel és sokszor a szakításaimnál is ez volt az első, amit hibáztattam. Hogy nem vagyok elég csinos, jó nő, stb.


Mikor a második exemet láttam egy nálam formátlanabb, számomra rondább lánnyal, kicsit megnyugodtam. Mert ez azt jelenti, hogy vagy bennem, vagy csak "köztünk" (tehát eleve nem illettünk össze) volt baj, tehát olyasmi okozta a gondot, ami vagy eleve nem lesz baj a következő kapcsolatomban, mert másképp illek össze egy másik emberrel, vagy pedig belülről fakad, tehát meg tudok változni.

2018. jún. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, miért olyan jó érzés, hogy még egy ilyen lány is jobb nálad - hiszen vele van, nem utánad teper.
2018. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 peca1000 ***** válasza:
70%

Sok ismerősömnél fordult elő ez az fura tendencia, hogy sokkal csúnyább, igénytelenebb emberrel csalta, és cserélte le őt a párja.


Úgy néz ki, a szépség nem minden.

2018. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha te dobtad ki, akkor nem tök mindegy? Neked van már új palid? Többre tartod őt, mint hogy csak a kinézete es az irigykedés miatt legyel vele?


Az eddigi hozzászólásaidból nem úgy tűnik, minha már felnőttél volna. Egy kapcsolat nem arról szól, ki hogy néz ki, hanem ki hogy illik egymáshoz.


Volt egy pasim, ő dobott egy fiatalabb és vékonyabb csaj miatt. Persze akkor nagyon szarul esett, nekik most már van két gyerekük, házasok, én is élem a csodás életem, hála égnek nélküle. Mi nem illettünk egymáshoz. Azóta tálaltam olyat, akivel sokkal jobban egy húron pendülünk. És nekem ez számít. Nem az, hogy az exem -félesége hogy néz ki.

2018. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!