Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is jó érzéssel tölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is jó érzéssel tölt el kicsit, mikor az exeteknek nagyon csúnya barátnője van?

Figyelt kérdés

Egy dagadt, legalább 90 kilós és csúnya cigány lány.

Nem rasszizmus stb.

Viszint pont engem kritizált az alakom miatt, mert fogytam a modell homokóra alakomból betegség miatt és nem olyan kerek a fenekem. A köcsög.


Sajnâlom a lányt, de ma akaratlanul akkorát röhögtem, mikor cammogott a volt pasim után.


Nincs benne semmi, de ez hatalmas önbizalmat ad.


2018. jún. 11. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Általában a férfiakra szokták mondani, hogy durvák és kegyetlenek, de engem valahogy a nők egymással szemben megnyilvánuló kegyetlensége sokkal jobban meg tud döbbenteni.
2018. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
És az milyen érzéssel tölt el, hogy ezek szerint egy 90 kilós digólánnyal vagy egy ligában?
2018. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Hat, pedig megis jobban tetszik neki, mint te.
2018. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább rombolnia kéne az önbizalmad, hogy ilyen pasid volt.

Ezek szerint nem egy David Beckham.

2018. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én sajnálom a lányt, hogy ilyen bunkó rothadék mellett kötött ki. Majd rájön.


De pont ő kritizált engem, hogy ellaposodott a fenekem, meg hasonlók. Aztán visszanyal a fagyi.

2018. jún. 11. 23:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Relax, nagy kofferba jó pakolni! 😀 A köcsögöt írhattad volna kézzel festett népművészeti cserépedénynek.
2018. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
38%

Engem az töltene el jó érzéssel ha végre egy lányt a személyiségem is érdekelne, nem csak addig jutna el hogy "milyen ronda ez a srác..."


üdv, egy fura arcú srác.

2018. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Hat, pedig megis jobban tetszik neki, mint te."


Én dobtam ki...

Kifejezettem jóképű csávó volt 3 évvel ezelőtt, most már nem annyira az... Elment ilyen kamionsofőrnek, elhízott, elsárgultak a fogai.

Azalatt én elvégeztem egy egyetemet.

2018. jún. 11. 23:14
 9/18 A kérdező kommentje:
7-es, Te miket irogatsz? 😂
2018. jún. 11. 23:21
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Igazából téged minősít, hogy ilyen pasival jártál.

Nekem van exem, aki szerintem nálam előnytelenebb külsejű nővel jött össze, akiről annak idején nem túl pozitívan nyilatkozott. De valamiért mégis úgy alakult, hogy összekeveredtek, sőt, boldogok, szeptemberben házasodnak. Engem eleinte bántott a dolog, de azóta elengedtem, főleg, mert találtam egy sokkal inkább hozzám illő férfit, és boldogok vagyunk mi is. Innen nézve pedig örülök, hogy exemnek, mert jó ember, barátként a mai napig kedvelem. Ellenben ma már látom, miért nem működött a kapcsolatunk, és jó, hogy vége lett, mert most mindenki boldog, éli az életét :)

Visszatérve, engem elbizonytalanított a dolog, hogy valami gond lehet a viselkedésemmel, problémakezelésemmel. Ennek köszönhetően fejlődtem is sokat pozitív irányba, mivel kritikusan álltam magamhoz, és mai napig törekszem a jobbra.

2018. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!