Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a puncs.hu-nak?

Figyelt kérdés

Pénzes, kevéssé jóképű férfi vagyok, ráadásul kevés a szabadidőm. Gondoltam, hogy felmegyek erre az oldalra, megnézem, milyen. Csak privát képen látszik az arcom, az láthatja, akinek engedélyezem.


Na, van egy pár prostituált, aki ott hirdet rejtetten. De a kérdés nem róluk szól. A legtöbben "támogató" viszonyt keresnek, azaz szexért cserébe pénz, de exkluzív alapon.


Beszélgettem onnan jópár nővel, megvolt az összhang, közöltem az elképzeléseimet, tetszett nekik. Aztán amikor felfedtem az arcomat, rögtön eltűntek.


Kérdem én, ha jóképűnek is kell lennem, akkor miért fizessek? Ha egy pasi tetszik a nőknek, akkor -- hacsak nincs valami különleges fétise, hogy anyagilag kihasználják -- nem fog fizetni a szexért, mert amúgy is talál nőket.

Ebben a formában viszont ez olyan mint egy sima társkereső (azaz nézz ki jól, hogy foglalkozzanak veled), plusz még ugye fizess ki egy csomót.


Szóval nem, srácok, a nőknek nem a pénz kell. A nőknek az kell, hogy nézz ki jól. Plusz némelyiknek a pénz is.


2018. jún. 3. 00:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, hogy a csajoknak is lenyomtad-e ezt a jogi dumát, de ha igen, akkor ne lepődj meg, hogy nem akarnak tőled semmit.

Aki tudatlan és nem ért a joghoz (az emberek többsége ilyen), annak az jön le, hogy kb zsarolni akarod.

2018. jún. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Tudatlan vagyok és idióta, pont úgy, ahogy az utolsó hozzászóló mondta, és valóban érzek némi zsarolás szagot a dologban. De akkor már megkérdezném, mert kíváncsi vagyok:

"De maradjunk a magánjog talaján: ha exkluzivitásban egyeztek meg, akkor a jog köti a drága hölgyet."

Illetve:

"A szerződés szóban, írásban és ráutaló magatartással is megköthető."

Tulajdonképpen azt állítod, hogy amennyiben a nő valaha kiejtett a száján olyat, hogy "oké, nem szexelek mással", és a végén valamilyen módon kiderül a számodra, hogy mégis, akkor perelhetsz, és ezzel foglalkozni is fognak (bizonyíték felmutatása ellenében)? Addig rendben van, hogy STD-k átadása esetén igen, de enélkül...?

Amúgy szerintem az olyan hölgyek, amilyenekről te beszélsz, szimplán úgy állnak hozzá, hogy az volna az optimális, ha olyan pasit találnának, akivel alapesetben is hajlandóak lennének összejönni akár, csak emellé kapnának pénzt is, mert úgy még kényelmesebb. Kellemeset a hasznossal. Addig már nem jutnak el, hogy egy gazdag, de egyben jóképű férfinak ez sehogysem érné meg, hiszen fel tud ő szedni nőt anélkül is, hogy havi százezreket kellene költenie rá.

2018. jún. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez mekkora egy hülye :D

Aztán csodálkozik, hogy nem kell a nőknek.

2018. jún. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
fúb+, nálad komoly gondok vannak
2018. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 peca1000 ***** válasza:

Tegyél fel magadról nyilvános képet, és az adatlapodra a feltételeket.


Aki így is ír neked, annál jó eséllyel be fogsz futni.

2018. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, valamint privát üzeneteket, amelyek a kérdésre válaszolnak!


A többieknek: egyrészt a kérdés nem az exkluzivitásról szól. Egy lánnyal jutottam el oda, hogy ez szóba került, és neki nem volt problémája ezzel, sem a kölcsönös STD-vizsgálattal. Ha szerintetek egy-egy kikötés egy visszterhes szerződésben zsarolás, akkor sajnállak titeket, mert biztos vagyok benne, hogy a civilizáció tagjaiként titeket is sok szerződés köt, amelyeket már csak azért sem akarjátok megszegni, mert a jogviszony másik "végén" egy nagy cég áll, pl. Meg amúgy sem, különben minek kötötted volna meg.


Másrészt: az STD-k átadása bűncselekmény, minimum gondatlan alakzat. Nem csodálkozom, hogy ezt sokan nem tudják, meg általában fogalmatok sincs sem a jog alapjairól, sem ennek a kockázatairól, hiszen kis hazánk oktatási rendszere borzalmas. Az viszont érdekes, hogy sokan egy emberként támadtatok rám ezért. Na sebaj.


Nem mellesleg ezeknél a betegségeknél és megjelentek az antibiotikum-kezelésre nem reagáló kórokozók. Ha én hülye vagyok, mert nem akarok elkapni ilyet, akkor te mi vagy? Istenem, fogadjunk, hogy közben meg vagy győződve arról, hogy mekkora IQ-betyár vagy...


És nem, természetesen nem "adtam elő" senkinek a jogi dumát. Jogra jártam, de mással foglalkozom. Nincs is kint az adatlapomon.

2018. jún. 3. 11:57
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Férfiként mondom, hogy minden tiszteletem a tiéd! Tetszik a gondolkodásmódod, és hogy van komoly véleményed, tudásod. 2003-óta foglalkozom a témával, pár mondatban össze is tudnám foglalni a problémádra a választ.
2018. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hallgatlak, kedves utolsó.
2018. jún. 3. 14:40
 19/21 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel hogy a pénz amit ajánlasz kevés.2-300 ezer elmegy a csajnak a nem lepukkant albira ahol egyedül akar élni,a rezsire,a kajára és a szépítkezésre.Ajánlj nekik 1-1,5 milliót és hajlani fognak a megállapodásra.

Üdv: egy Sugar Daddy

2018. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekem csak az a kerdesem: egy multimilliomos jogasz miert nem tud talalni egy multimilliomos jogasznot, vagy barmilyen elonyos kinezetu, ertelmes, gazdag csaladbol valo not? Miert az ilyen paneles prostik kellenek, akik meg a faluhatart sem leptek at? Nem ertem..
2018. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!