Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a puncs.hu-nak?

Figyelt kérdés

Pénzes, kevéssé jóképű férfi vagyok, ráadásul kevés a szabadidőm. Gondoltam, hogy felmegyek erre az oldalra, megnézem, milyen. Csak privát képen látszik az arcom, az láthatja, akinek engedélyezem.


Na, van egy pár prostituált, aki ott hirdet rejtetten. De a kérdés nem róluk szól. A legtöbben "támogató" viszonyt keresnek, azaz szexért cserébe pénz, de exkluzív alapon.


Beszélgettem onnan jópár nővel, megvolt az összhang, közöltem az elképzeléseimet, tetszett nekik. Aztán amikor felfedtem az arcomat, rögtön eltűntek.


Kérdem én, ha jóképűnek is kell lennem, akkor miért fizessek? Ha egy pasi tetszik a nőknek, akkor -- hacsak nincs valami különleges fétise, hogy anyagilag kihasználják -- nem fog fizetni a szexért, mert amúgy is talál nőket.

Ebben a formában viszont ez olyan mint egy sima társkereső (azaz nézz ki jól, hogy foglalkozzanak veled), plusz még ugye fizess ki egy csomót.


Szóval nem, srácok, a nőknek nem a pénz kell. A nőknek az kell, hogy nézz ki jól. Plusz némelyiknek a pénz is.


2018. jún. 3. 00:19
1 2 3
 1/21 iamaveryniceguy ***** válasza:
70%

Két megjegyzésem van:

"de exkluzív alapon." -> ezt csak hiszed


Kicsit eltévedt sugardaddy vagy. Az ottani nők nem egyszerű szexuális szolgáltatást nyújtanak és várnak érte nőt. Tehát nem privát prostituáltat 'veszel' magadnak.

Ott egyfajta kapcsolatot keresnek a nők, de csak olyat akarnak, aki pénzeli is őket. Tehát megjelennek veled helyeken, elmentek erre-arra, stb. Egy számukra nem tetsző emberrel ezt nem fogják megtenni.


Amennyiben privát prosti kell neked, menj fel rosszlányokra és keress valakit, aki szimpatikus. Vele pedig próbáld megkötni ezt az üzletet. (Naív viszont ne legyél, még ha le is beszélitek ezt, akkor is lenne melletted kuncsaftja.)

2018. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nos, az a harmadik fajta, aki párkapcsolatot keres. Ők leírják, hogy nem az oldal eredeti céljának megfelelően vannak itt, bla-bla.


Mellesleg az exkluzivitást elég komolyan veszem az STD-k miatt, és kétlem, hogy bármelyik kis hölgy egy jogász végzettségű multimilliomossal szemben akarna szerződést szegni. Teljes STD-vizsgálat mindkét félnél, természetesen az én számlámra, alap (lenne).

2018. jún. 3. 00:33
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan az mint a rosszlányok, azzal a különbséggel, hogy a lányok válogatnak az ügyfelek közt, és valamiért drágább tarifájú lányoknak gondolják magukat, mint a rosszlányokon, beszámolokon szereplő csajok.
2018. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Ember! Te nagyon életképtelen vagy!
2018. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Életképtelen? Aha, biztosan azért tartok itt az életben.
2018. jún. 3. 00:39
 6/21 iamaveryniceguy ***** válasza:

Az STD vizsgálat komoly párkapcsolatok előtt is alapvető dolog.


"hogy bármelyik kis hölgy egy jogász végzettségű multimilliomossal szemben akarna szerződést szegni. "

Kíváncsi lennék én arra, hogy melyik ilyen nő írna alá veled ilyen szerződést.

Szerződés nélkül pedig ugye semmit sem tehetsz.


Ugye a prostitúció legális Magyarországon (türelmi zónákban illegetve magukat vagy a neten hirdetve), de azt nem tudom, hogy egy ilyen szerződés mennyire lenne az. Persze elég sok mindent le lehet nyomni az állam torkán, de most kíváncsivá tettél. Holnap fel is keresem ügyvéd ismerősömet, hogy ilyet lehet-e :D

2018. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A szerződés szóban, írásban és ráutaló magatartással is megköthető. Amikor bemész a boltba és leemelsz egy csokit, odaviszed a pénztárhoz, kifizeted - adásvételi szerződés. Amikor elmész a prostihoz, kifizeted, lezajlik az aktus - visszterhes, szexualitásra irányuló szerződés.

Ugyanezt meg lehet kötni hosszabb távra is, és egy sugar kapcsolat alapja egy ilyen szerződés, függetlenül attól, hogy írásba foglalják-e. Egyrészt. Másrészt az STD-k továbbadása megvalósítja a testi sértés(minimum gondatlan) tényállását, azaz a büntetőjog is bejön a dologba...

De maradjunk a magánjog talaján: ha exkluzivitásban egyeztek meg, akkor a jog köti a drága hölgyet. A bizonyítás persze megint más dolog, de kétlem, hogy aki ilyen kapcsolatot keres, az részt szeretne venni egy ilyen költséges huzavonában. Havi plusz 2-300 ezerért csak nem olyan nehéz nem lefeküdni mindenki mással.

2018. jún. 3. 00:46
 8/21 A kérdező kommentje:
A prostitúció pedig valóban legális, de természetesen adózni kell utána, szóval akár a NAV-nál is felnyomhatod a hölgyet elméletileg. Meg van pár megszorítás, pl. tilos reklámozni (ezért nincs ár RL.hu-n), stb.
2018. jún. 3. 00:48
 9/21 iamaveryniceguy ***** válasza:
93%

"A szerződés szóban, írásban és ráutaló magatartással is megköthető."


A szóban (nem rögzített beszélgetés esetén, tanuk nélkül) és ráutaló magatartással (szintén tanuk nélkül) történő szerződéskötést ilyen esetben azért elég nehezen bizonyítanád be. Tehát kb olyan, mintha nem is lenne.


A boltban pedig kapok blokkot az adott vásárlásról, tehát van fizikai nyoma is a dolognak. Ahogy a fodrászom is adna számlát, ha kérnék tőle.

2018. jún. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Egyrészt a részleteket digitális beszélgetés keretében gyakran megtárgyalják a felek, aminek marad nyoma. Másrészt meg a bizonyítás eredményessége gyakran a jogi képviselő kvalitásaitól is függ. Meg ott vannak a nem jogi tényezők, amelyekről fent értekeztem.


Mindegy, nincs kedvem most végignenni a jog 101-en. Kérdezd meg az ismerősödet, ugyanezt fogja mondani.

2018. jún. 3. 01:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!