Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belemenjek ebbe így sikeresebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe így sikeresebb leszek majd a nőknél?

Figyelt kérdés
28 éves szűz férfi vagyok. Igen úgy érzem hogy ezeket nem szeretik a nők hogy miért azt nem tudom. Megismerkedtem egy nálam jóval idősebb 42 éves nővel. A nő aki hajlandó lenne beavatni a dolgokba és megtanítani szexre, de komoly kapcsolatot nem akar. Jó ötlet vagy szenvedni fogok mert megszeretem. Szerintetek?
2018. máj. 27. 12:31
 1/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
55%
Elég baj, ha nem érted, hogy miért nem kell komoly kapcsolatra a nőknek egy 28 éves szűz faszi.
2018. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonzónak találod menj bele.
2018. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj bele, lesz ami lesz. Így-is úgyis szenvedsz. Akkor már inkább a "jobb rossz". :)
2018. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, hogy végre valaki elvenné a szüzességed..
2018. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha tetszik akkor menj bele. Legalább 1x megtudod milyen a szex.
2018. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen szenvedni fogsz! Mert gondolom akkor eddig nem volt senkid, és ő lesz a mindened akinek odaadtad magad, és mindent megadsz neki! De ha visszamegy az exéhez, vagy azt mondja, hogy fiatal vagy hozzá és te ugyanúgy egyedül maradsz, akkor nagyon szenvedni fogsz miatta!
2018. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jó ötlet míg jól érzitek magatokat együtt!
2018. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Menj bele.

Ha meg nem jönne be, prostihoz elmehetsz.

Bár kamukerdes, 16 feletti nők képtelen vonzódni szűz férfiakhoz.

2018. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne mennél bele? :D Én már 20 éves fejjel is majd' megőrülök egy kis szexért, gondolom, te is így vagy vele. Adódott egy lehetőség, most tapasztalatot szerezhetsz, élhetsz kicsit. Ne görcsölj azon, hogy mi történhet a legrosszabb esetben. Nem tudhatod előre, hogy meg fogod-e bánni, de ez hozzátartozik.
2018. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, szeretnéd-e. De az nem igaz, hogy egy nőnek se jönnél be, én simán járnék 28 éves szűz pasival, ha nem lenne párom most.
2018. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!