Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek csak a cél számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak a cél számít vagy az út is?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan társkeresési kérdés, de némileg kapcsolódik. Úgy vettem észre az embereknek ismerkedésnél is csak a cél, a "végtermék" a fontos. Például ha van valaki aki 10 évig gyűjt a suzukijára vérrel-verejtékkel, meg egy másik aki nyert kaparóson egy bmw-t, akkor az utóbbi lesz a "jobb" ember. Ha valaki 2 hónapig készül egy vizsgára de megbukik, valaki egy este készül csak és puskázik, átmegy, akkor az utóbbi lesz a jó, a "rendes". Tehát nem nézik az erőfeszítést az emberek, vagy azt, hogy ki érdemelte meg jobban amit elért, csak azt elérte e, vagy sem. Ilyen erővel társkeresésnél is hazudozni kellene összevissza, hisz úgyis csak a látszat számít. Szerintetek is?

2018. máj. 20. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az út a fontosabb: azért, mert abban fejlődési, gondolkodási lehetőség van. A cél is fontos, de az az út által lesz/nem lesz elérve. Ha megvan egy cél, akkor az ember egy mégnagyobbat vagy másik célt szeretne elérni: ez egy körforgás. A lényeg, hogy valós, vagy épp az erejéhez mért célt szeretne-e elérni.
2018. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Sokan hazudnak is társkeresésnél. Pl exem faluról városra költözött. Első randin előadta kb 10-15 barátjával megy biliárdozni. Se barátok se biliárd tudás.:),10edik randin kiderűlt. Egyszer azt mondta,van jogosìtványa majd elkezdett járni tanfolyamra. :)
2018. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés az, mit szeretnél elérni. Ha én egy jó, harmonikus kapcsolatot akarok, akkor abba nem fér bele egy hazudozós suttyó, meg úgy általában a látszat kergetése.

Nálam nem működne a hazudozás. De én csak egy átlagos nő vagyok, tehát ha te csak a szépségekre nyomulsz külső alapján, ott nagyobb eséllyel kell neked is villantanod a külsőségeket.

Ha van egy kiforrott jellemed, akkor keresd meg azt a nőt akivel összeillő párt tudnátok alkotni és egymás jellemét is szeretitek. Vissza kanyarodva a példádhoz, én tisztelem azt, aki 10 évig vérrel verejtékkel gyűjt a suzukira, de azt már nem ha utána megveszi majd irigykedik arra aki kaparós sorsjegyen nyert bmw-t. Valójában a saját irigységedet és keserűségedet vetíted ki a világra, hogy csak az eredmény számít, a befektetett munka nem, pedig ez nem igaz. Legalábbis normális körökben nem. Belül tegyél előbb rendet.

2018. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben semmi irígység nincsen, csak egy gondolatébresztő. :) Belsőleg szerintem rendben vagyok, köszi.
2018. máj. 20. 10:04
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
70%
Sem a cél, sem az út nem számít a nőknek. Csakis kizárólag az eredmény.
2018. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Most tarskereses vagy sem?

Ha nem, akkor egy műtétnel nalam a vegeredmeny fontos, a folyamat kevesbe.


Ha autot szereltetek nekem mindegy hogy 10 p az alakatresz csere vagy 5 ora. Az a lenyeg működjön.


Ha egy vizsgara egy ejszaka készülök, de 200 %-kal az nagyobb erőfeszítés, folyamat, mintha 2 hetig de csak olvasgatom az anyagot.


Masreszt ha rövid ido alatt allitasz vagy csinálsz valami minosegit, az megint erdekes kerdes. Mivel az ido penz, nem mindegy mit mennyi idő alatt készítesz el.


A tarskereses ehhez nem hasonlítható.

Lehet, valakivel meg tudtok egymasnak nyilni nehany ora alatt.

Maskor lehet hetek kellenek hozza.


Teljes mas a ket dolog.

2018. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Érték és teljesítmény nélküli világban élünk, és ez teljesen világos. A te feladatod máshogy csinálni, mint mások. Példát mutatni. Nem véletlenül ismerted ezt fel. Nem érsz el vele semmit, ha beállsz a sorba.

"Légy te a változás, amit a világban látni szeretnél."

2018. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Jó dolog elérni a csúcsot, az a pont az i-re. De valóban fontosabb, hogy hogyan teljesítettük az utat, amely oda vezetett."
2018. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!