Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi alacsony, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi alacsony, akkor miért számít automatikusan ronda pasinak a nők szemében?

Figyelt kérdés
Én 178 vagyok, szóval szerencsére nem engem érint a probléma, de minap beszélgettem egy lány ismerősömmel és szóba került, hogy jó lenne már egy fiú az életében, mert magányos. Van egy haverom, aki 170 centi, poénból meg is mutattam neki a fb adatlapját, hogy "Nézd ezt a szép búrájú fiúcskát, ő is szingli". A csajnak is tetszett, mert amúgy tényleg jóképű kölyök. Beszélgettünk, hogy ugyanarra a szakra járunk stb., aztán mikor rákérdezett, hogy milyen magas és elmondtam neki, egyből megváltozott a véleménye. De nem a magasságát kifogásolta, hanem rávágta, hogy "Nekem annyira mégsem jönnek be az ilyen arcú fiúk, kicsit túl fiatal hozzám" blablabla. Roppant érdekes, mert előtte pár perccel ő is beismerte, hogy tetszik neki és jóképű. Ezt én nagyon nem értem, mert eltudtam volna képzelni a csaj mellett a haveromat, de így veszett ügy.

2018. máj. 12. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Te tényleg ilyen veszélyesen hülye vagy vagy csak rájátszol? Egyértelműen azért mondta, hogy mégsem tetszik az arca, mert igazából a magasságával volt a baja, csak lehet tudta, hogy akkor egyből ilyen fszságokkal fogod bombázni. Mindenkinek joga van ahhoz, hogy legyen egy egyéni ízlése, ha ő nem akar 170 centis pasit, akkor nem akar. Neked ehhez pont nulla közöd van.
2018. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Mert ez nem igaz.
2018. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Nálam nem így van. A párom nem valami magas, de egyáltalán nem zavar.


A kérdést inkább úgy írtam volna ki, hogy *EGYES NÕK szemében. Elhiszem, hogy vannak ilyen nõk, de nem mindegyik.

2018. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az alacsonyság nem akkor probléma, mint azt itt sokan állítják. Tény, hogy több ismerősöm is mondta, hogy ő a magas pasikat szereti + társkeresőn is látom sokszor, minimum 175 cm.


De ugyanakkor ellenpéldákat is tudnék felhozni.

2018. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Minden nőnek a magas férfiak tetszenek, 175-180 cm alatt az ember nem férfi a szemükben.
2018. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Ez hülyeség, hogy MINDEN nönek a magas férfiak tetszenek, nekem kimondottan zavató, ha lényegesen 170 fölött vannak, mert akkor fenyegetésnek érzem öket.

Sosem jönnék össze kimondottan magas (és föleg nem kigyúrt) valakivel!


De sok barátnömet is megkérdeztem és ök is ugyanúgy gondolják, mint én.

2018. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Hazudsz, utolsó.
2018. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Bírom az ilyen 5-öshöz hasonló válaszokat....azért mert a zsuzsi + petra azt mondta ő azt képzeli beszélt 3500000 nővel a földön és mindenki véleményét ismeri!


Minden nővel beszéltél? Az kemény :-)


Ne általánosítsunk már!!!!!!!

2018. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem mi bajod... Az általad példázott nõ sem azt állította, hogy “ronda pasi”, csak azt, hogy nem az esete.

Egy magas pasi sem fogja rondának érezni magát, ha nem az esete az egyik nõnek.

2018. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Viszont aki senkinek sem az esete, az ronda.
2018. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!