Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Illuminátista vagyok. Ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illuminátista vagyok. Ettől még lehet barátnőm? Számít az manapság hogy olyan információk birtokában vagyok amikről az átlag ember sohasem tudna?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez kizárja a párkapcsolatot. Szerintem jobb, ha bujkálsz a hihetetlenül fontos információiddal, mielőtt valaki rádtalál.
2018. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Nyugalom találsz olyan embert aki nyitott az új infokra. Nem vagy illuminatista hiszen nem találsz ki magadtol összeesküvéseket rossz dolgokat és gyilkosságokat hiszen te is az emberek közé tartozol . Én is sokmindenr tudok a témáról de viszont nem hangoztatom az embereknek és lehet találni szerelmet csak ezt nem kell elsütni. Ennyi. 19F voltam
2018. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsszavak között Soros György mit keres?
2018. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1


Arról nem tehetek hogy te csak a mainstream média agymosásait tartod a valós információnak ahelyett hogy kicsit mögé látnál a dolgoknak


#2

Köszi igyekszem csak hát nehéz megértetni az emberekkel hogy álomvilágban élnek és hogy a valóság sokkal szörnyűbb mint ahogy gondolják.


#3

Mivel Soros György a háttérhatalom egyik kulcsembere miért ne írhatnám oda?

2018. máj. 6. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehet, de az is biztos, hogy az nem én lennék.
2018. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, összejöhetsz a Babiloni Szajhával.
2018. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom hogy mi az az illuminati, de már utána nézek a kedvedért.


Most megnézem miket írtál válaszként kedves kérdező.


Nos. Arra jutottam hogy én sem hiszem hogy az van amit az emberek orra alá dug a média. Mégse vagyok illuminátista. Se sátánista. Se semmilyen ista. Csak csendben keresem a megoldásokat, ha megtalálom meg, ha nem nem. Szerintem van még nem egy olyan ember aki úgy gondolkodik mint én. Vagy mint te. Szóval no para.

2018. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Xdddd S-í-R-O-K
2018. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan laposföldhívős kérdés. Semmilyen információd nincs ami bárki számára nem lenne elérhető, csak mindenki szereti különlegesnek érezni magát. Te ezért gondolod különlegesnek magad. Megsúgom: amúgy a föld nem lapos.
2018. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Attol, hogy megneztel par youtube videot az osszeeskuves elmeletekrol, meg nem vagy vilagmegvalto CIA ugynok. Ami tortenik a vilagban, abbol semmi sincs nyilvanossagra hozva, szerinted ha igazak lennenek a videokban elhangzottak, akkor a nagy ‘illuminatus kozossegi median’ terjedhetnenek? Erdekes dolgokrol esik szo, es sok igazsag van bennuk, de nem kell vakon hinni mindenben es erre epiteni az eletedet. 14l
2018. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!