Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nőkkel csak a baj van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőkkel csak a baj van?

Figyelt kérdés

Mindenki ismeri a róluk szóló előítéleteket.

Vajon többségében igazak rájuk?

Megéri kockáztatni, és ha összejön egy kapcsolat egy vonzó külsejű nővel?


Tekintsünk el a pláza cicáktol.


2018. máj. 19. 16:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úgy is mondhatnám, előző vagyok, jellemzően a szép nők beképzeltek, a csúnyák/átlagosak pedig irigyek mint a fene. Egyik sem szép dolog...
2018. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Diavolino44 ***** válasza:

#10 szerintem ez igy hulyeseg. A nok, nem azert jonnek ossze a ferfiakkal, mert megsajnaljak oket, hanem azert mert talalnak bennuk valami vonzzot. Nem fog, vagy csak nagyon minimalis % lesz aki ugy jon ossze a pasival, hogy bar a pasi ronda, de ezert megfog becsulni, s velem marad, mert en szep vagyok.


Egy szep not, ugyanugy lehet hulye, mint egy kevesbbe szep.

Nekem volt olyan baratnom aki havonta leszolitott valaki az utcan, s folyamatosan kapta a facebook leveleket, jeloleseket.

Az viszont igaz, hogy mivel tobb pasi mozdul rajuk, igy nehezebb meghoditani, s a lec magasabb lesz.

2018. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!