Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ilyenkor ti élvezitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyenkor ti élvezitek, hogy csak úgy laziból elutasíthatjátok a másikat?

Figyelt kérdés

Irtam két lánynak egy nap alatt... nem túl sokat, nem túl egyszerűt, lényegében ilyen puhatolózós üzenetet. Egyik kérdésem az volt, hogy ugye megvan még a hosszú hajad?


Ebből az egyik rögtön válaszolt, csak ennyit: "szia, kopasz vagyok".


Egy másikat követtem instagramon... nekem nem válaszolt, csak ott letiltott (érdekes módon facebook-on nem).


Ilyenkor mit éreztek? Ez nektek jó szórakozás? Az hogy az a másiknak hogy esik, aki amúgy tiszta szándékkal közeledett hozzátok, arra nem gondoltok? De én ennyire visszataszító nem vagyok!


2018. máj. 16. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő, béna, szóra sem érdemes.
2018. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos tényleg vannak ilyen retardáltak.

Legközelebb inkább próbálkozz a "Szia, megvannak még azok a szép körmeid?" szöveggel, és írd úgy alá, hogy "a spanyol inkvizíció".

2018. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
aha, tehát ebből az egy mondatból kb. az egész életem kiderült, úgymint retardált, idegesitő, béna
2018. máj. 16. 22:19
 14/18 anonim ***** válasza:

"mondjuk mert egyik képen ilyen, másik képen meg olyan haja volt..."


Bizonyára mert kopasz, és többféle parókája van.

2018. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy hány éves a kérdező... Mennyi is vagy?
2018. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
plot twist: kemo miatt nincs haja, és a kérdező egy érzéketlen tuskó
2018. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Mi az a lazi?
2018. máj. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Minden túl vagy bonyolítva! F..zt sírtok fiùk állandóan! Csak egyetlen dolog dönt hogy hogyan nézel ki! Ha rá írsz valakire, írhatsz egy regényt is vagy valami béna csajozós dumàt. Egyik se fog számítani, csak az hogy ki irja!
2018. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!