Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti ezt élvezitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt élvezitek?

Figyelt kérdés
Minek vagytok fent társkeresőn ha olyan szépek vagytok hogy bárkit megkaphattok? Elcseszitek annak az esélyét akinek szüksége lenne rá.

2017. febr. 22. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Szimplán egonővelés miatt vannak fent a legtöbbje.

Aki már 3-4hónapja fent van az nem véletlen van fent olyan sok ideje.

2017. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irigykedsz, mi? :D
2017. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a kérdést nem értem...

Ha tudod a választ, akkor minek kérdezed?

31/F

2017. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A társkereső nem a csúnya embereknek lett kitalálva, hanem azoknak, akiknek személyesen nem igazán van lehetőségük kapcsolatokat alakítani. Uncsi már ez a szép/csúnya felosztás a világban.
2017. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem, lányként sem tapadnak az emberre automatikusan a potenciális jelöltek komoly kapcsolatra, de még szexre sem mindig. Ezért vagyunk fent, mi, szép lányok is.
2017. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért voltam fent mert nem én vagyok a legszebb , a képeim meg aztán nagyon nem jók:)Gondoltam, senki sem ismer rám élőben, de 3-an is felismertek, és azt mondták jobb vagyok élőbe sokkal:))))hahahah.Felesleges volt felemenni is, mert nem én veszem el attól az esélyt akinek szüksége lenne rá, hanem a szép lányok veszik el tőlem az esélyeket. Jó nagy hülye lennék, ha ezt tényleg én is komolyan is gondolnám:)

Bocs, de akkora butus következtetést vontál le, hogy az hihetetlen.Van kérdésed, vagy csak panaszkodás volt a cél. DE szerintem nem ezen élvezkednek,nem is értem honnan jön ez neked.

2017. febr. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

" Elcseszitek annak az esélyét akinek szüksége lenne rá."


Szerintem nem lehet elcseszni senki esélyét, mert ha valakinek nem kellek, akkor sem fogok kelleni, ha kisebb a konkurencia. A másik meg, hogy nem akarnék olyan társat, aki azért van velem, mert nem talált jobbat.

2017. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó akkor a sok okos miatt felteszem máshogy a kérdést miért raboljátok azzal másnak az idejét hogy veletek foglalkozik ha csak szórakozni jártok oda? na így kielégítettem mindenkit?
2017. febr. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!