Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, hogy ne legyen "unalmas" az életetek a lányok előtt?

Figyelt kérdés
Unalmasnak, üresnek érzem az életem, munka mellett szinte semmit nem csinálok, úgy érzem semmi figyelemfelkeltő nincs bennem a lányok szemében, pedig már jó lenne találni pár magamnak. Haverok a kocsmázáson, bulizáson kívül másba nem nagyon vonhatók be, de engem az már nem mindig hoz lázba. Szívesen utazgatnék minden fele, de egyedül nem tudom, bevállaljam-e?! Ti mit tennétek? Vagy hogyan élnétek aktívabb életet? F/25
2018. máj. 16. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas az életem, én is az vagyok, nem teszek ellene semmit, nincs is senkim.
2018. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Melyik fesztiválra mész?
2018. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mennék fesztválra, amikor a hátam közepét, de te tudod! :)
2018. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy mész egyedül fesztiválozni! Majdcsak akad társaság is!
2018. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, egy halom helyre megyek egyedül (koncertek, fesztiválok, utazás). Rengeteg embert ismertem meg így. Nem olyan ijesztő, mint elsőre hangzik.
2018. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha azért kezdesz el foglalkozni valamivel vagy tágítani az elméd, mert érdekel és szenvedélyesen csinálod, az sokkal vonzóbb mintha a nők miatt csinálnád... ez egyéniség kérdése.


A volt barátom például hobbiból zenélt, gitározott, az autójával foglalkozott, szerelte, de például kész építészeti tervrajzokat is gyártott és ezer dologhoz értett, ezeket mind érdeklődésből, magának és maga miatt tanulta meg, én pedig oda voltam ettől (is) teljesen. Én is elkezdtem festeni, verset írni és csomó olyan dolgot, amit előtte nem..

Szóval sokkal vonzóbb ha látod ha valaki szenvedélyes és ezzel tudod a másikat is motiválni. Meg az is sokat számít ha azonos az érdeklődési kör, nekünk például ugyanaz volt a kedvenc együttesünk meg zenei ízlésünk és tök jó volt együtt koncertre menni. Ilyen az utazás is, szerintem azt minden fiatal pár akarja. :D


Te is találj valami ilyet, ezer dolog van. Akár tudomány területén (csillagászat pl. tök érdekes) vagy filmek, művészetek, színház. De elkezdhetsz egy új sportot is, olvashatsz pszichológiáról, stb.

2018. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Semmit. Élvezem az "unalmas" életem. Utazzon a halál.
2018. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem kell barátnő és kész :D csak felbasz és idegeskedsz rajtuk éld az éelted szórd a pénzt és szexelj minnél több lánnyal
2018. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért akarsz “figyelemfelkeltő” lenni? Bármit is teszel, azt magadért tedd, amúgy se biztos, hogy imponálni tudsz vele lányoknak. Pl. ha egy lány nem szeret utazni, akkor nem vonzó számára, hogy utazgatsz, mert nem illene össze az életmódotok. Tehát szerintem ez nem úgy megy, hogy “minél izgalmasabbnak kell tűnni”, ahhoz hogy társkeresés céljából ismerkedjenek veled. Simán csak légy önmagad.
2018. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!