Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, hogy ne legyen "unalmas" az életetek a lányok előtt?

Figyelt kérdés
Unalmasnak, üresnek érzem az életem, munka mellett szinte semmit nem csinálok, úgy érzem semmi figyelemfelkeltő nincs bennem a lányok szemében, pedig már jó lenne találni pár magamnak. Haverok a kocsmázáson, bulizáson kívül másba nem nagyon vonhatók be, de engem az már nem mindig hoz lázba. Szívesen utazgatnék minden fele, de egyedül nem tudom, bevállaljam-e?! Ti mit tennétek? Vagy hogyan élnétek aktívabb életet? F/25
2018. máj. 16. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést. Most akkor az a célod, hogy a lányok előtt ne tűnj unalmasnak vagy az, hogy a saját szemszögünkből hogy élnénk aktívabb életet?
2018. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mindkettő! Szerintem a lányoknak se jön az be, hogy semmi érdekeset nem csinálok, csak dolgozni járok, meg itthon vagyok.
2018. máj. 16. 18:07
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem azért leszel érdekes ember, mert eljársz jobbra-balra. Hanem mert tudsz vicces lenni, érdekes témákról beszélgetni, meg ilyenek. Ne a lányok miatt kezdj el aktív életet élni, hanem magad miatt.
2018. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Én nagyon egyszerűen csinálom, tuti módszer!!! Nem ismerkedem lányokkal 😎 pontosan azért mert otthon vagyok meg melózom, nem járok el kb sehova. :D
2018. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
13%

Nekem nem unalmas az életem. Sokat utazom, néha ilyen digitális nomádként élek, most fogom elindítani az első cégemet, stb.

Ja, és leszarom a lányokat. Komolyan, majd rájössz, hogy 99,9%-uk csak szexre jó, semmi másra.

2018. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
#5 vagy mondjuk csak te nem kellesz nekik többre.
2018. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

#2: Változó. Van olyan lány, akinek már az is plusz pont lenne, hogy a haverjaiddal elmész inni, mert ő is szeret kocsmázni. Van olyan lány, akihez az is kevés lenne, ha a fél világot betudod utazni vele, mert ő épp az egészet akarja.

A valóságban, ha valakivel passzolsz, nem ezeken fog múlni a dolog. Persze, vannak dolgok, amik pluszt jelenthetnek, de ott nem a személyiségedért fognak szeretni. Pl. kondizz.

2018. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be. Én imádok olvasni, nekem egy olvasott ember az érdekes. Aki bulizni jár annak a bulizós. Ne másnak akarj megfelelni. Kezdj valami hobbiba, sportolj stb. Próbálj ki új dolgokat, hátha valami annyira megtetszik, hogy a szenvedélyeddé válik, és még ismerkedhetsz is általa. Pl íjászkodás, búvárkodás, lovaglás,valami küzdősport, egy új nyelv, filmklub, túra csoport stb.
2018. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyedül megyek fesztiválozni idén is, oda se akarnak jönni a haverok, én meg már megelégeltem az egészet. Ott a helyszínen hogyan keresnétek társaságot, akivel eltölthetitek az időt?
2018. máj. 16. 18:23
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Le lehet pontozni, igazából ezzel csak a saját frusztrációtokat bizonyítjátok. Nem mondtam, hogy minden lány csak a szexre jó, de nagyon kevés a kivétel. És mint tudjuk, akinek nem inge...
2018. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!